LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

To vyzerá ako AI video :smiley: Prečo to urobil?
Sainz je NPC!

no len lujzo nestracal tolko a tych pretekov bolo vtedy este podstatne viac
norris si nemoze dovolit nedokoncit preteky

este musi pockat kym ta sanca je a potom ak uz bude minimalna, alebo ziadna tak potom neuhnut uz ani o milimeter a zacat sa pripravovat na buducu sezonu aj tym, ze zacne s maxom kolidovat

Tak to zrovna poslední dva víkendy vůbec nevypadalo. A když bude, tak bude, teď je teď a zrovna teď si Lando podobný přístup s riskováním vypadnutí jednoduše nemůže dovolit.

Ja si myslím, že kritika na Landa je hlavne kvôli tomu, že ludia zase vidia nejaký potencionál na zmenu šampióna. Preto je kritizovaný omnoho viac/silnejšie (a tak isto McLaren) ako niekto iný aktuálne.

3 Likes

Ještě dva závody, kde Max vytlačí Landa, Lando dostane za to trest a Leclerc bude před ním v bodování.

1 Like

Esteze ma Lando zase co rozoberat, aby nemusel rozoberat svoj tragicky vykon, teda konkretne tragicku obranu po starte a tragicku ofenzivu na Maxa.

Uz len cakam kedy vyleti spekoun Zak s jeho velkou hubou. :smiley:

2 Likes

Chichi… :slight_smile:

Ale ten zbytek ironie není…
Ta jejich sekce zatáček 2,3,4,5,6,7 byla dle mne dost špatná. Tam jsem vždycky trnul, jak to tam lámal.
A měli špatnou trakci, každej výjezd ze zatáčky mu dal Max 10m.

2 Likes

tie trofeje to bolo zas čo za blamáž preboha… pneu ako dostavaju pilote PP… hanba akože

1 Like

Toto si napísal podľa mňa najpodstatnejšiu vec. :+1:

1 Like

To som aj ja zvedavý, kto je tak š■■■■■■■ v gramatike :sweat_smile:

1 Like

Však mali byť mikymousy

1 Like

Vidim to stejne, ztrata casu, proc to sledovat, neni duvod.

3 Likes

Ale jo, náskok McLarenu je možná pryč, a to je pravděpodobně konec šancí na titul. Od začátku, kdy vůbec bylo možné zvažovat, že by Max nemusel být mistr světa, bylo nezbytné, aby McLaren udržel náskok před ostatními. Nevím, jestli by to vůbec nebyl rekord, kdyby Lando takový náskok smazal. Teď už je to asi fakt jenom teorie.

1 Like

To vobec nie je o tom. Ale Colapinto je uplny random no-name pilot, ktory v F1 nikdy ani nemal byt, keby Sargeant nie je druhy Latifi. A tento Colapinto odkedy zasadol prvykrat v zivote do monopostu F1, obklada Albona pomerne vyrazne.

Ano, je vyborny, ale stoji aj za uvahu to, ze Williams vobec nemusi byt taky zly monopost ako sme si roky vsetci mysleli kvoli Latifimu a Sargeantovi. Tak isto nehodnotme Aston len podla Strolla (aj ked poslednu dobu su fakt slabi).

Keby hodnotime monopost RB podla Pereza, tak je to nieco podobne, a predsa Max z toho zmyka tituly.

1 Like

Inak pokiaľ McL stratil výhodu možno ešte WCC bude zaujímavé

3 Likes

Nevím, ale zároveň by se mělo měřit stejným metrem.
Obzvlášť, když komisaři byli na vytláčení dost přísní.

Všichni dostali 5s.
image

5 Likes

A teraz hádajte, ané slovo mi zablurovalo :joy::joy::joy:

Ktore su moje zvysne dva aktivne ucty, co sem prispievaju?

A kto su zvysni dvaja s troma uctami? :smiley:

Za Zilinsku tresku body :grinning::+1:

Taky si myslím, tam byl prostě RB lepší, stejně jako v kvalifikaci. Navíc na rovince jim to docela jelo, Lando měl problém předjet hladce.
Ale jako popral se s tím statečně. Nicméně proti protekci nebo zaslepenosti nebo ignoranství nebo jak to dneska nazvat, se bojuje špatně. :upside_down_face:

3 Likes