LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Alonso nikde a tvoja krasna frustracia je zase tu. Ty si zrely na biele plaste ty klaun. :clown_face:

3 Likes

A jako jedinej nedostane pencli. :sweat_smile: To se to pak jezdí.

4 Likes

Ne, jste tri kazdy se tremi ucty :sneezing_face:

1 Like

Jak, neměl se nechat vytlačit? Když tam nechá “lokty”, tak může vyřadit Maxe i sebe, a to teď nesmí udělat. Doufám, že si na něj takhle počká buď ve chvíli, kdy už nebude mít co ztratit, nebo příští rok, až se pojede znovu. Teď to nejde :woman_shrugging:.

2 Likes

jj jediný nedostal pencli.

Radšej by si sa mal začať na tie závody pozerať pred komentovaním.

2 Likes

Pozerám že máš prehľad. Nevieš koľko zaplatil redbull komisárom?

A nebude ti vadiť, že budem fandiť Ferrari, a Alonsa od začiatku jeho kariéry nemám vôbec v obľube? :smiley:

2 Likes



Proč tam není i Max za stejný prohřešek?

4 Likes

3,5€ a Žilinskú tresku - rodinné balenie

2 Likes

Já taky nevím, co znamená, že se neměl nechat vytlačit.
Jen jsem to dneska četl, tak 15x. :smiley:

2 Likes

Tak radsej sa nechat otukavat… Hm. Aj Lewisovi rupli nervy a poslal ho na Silverstone do bariery. Proste musis mat ten instinkt, nie pocitat bodiky a “co ked”.

Viem, že sa vy dvaja neznášate a osobné spory sú mi ukradnuté. Ale napriek tomu ma zaujíma, kto píše rovnako ako ja a kto je ten druhý účet.

2 Likes

Tak to potom jo :smile: . Už mi to nepálí, ani ironii nepoznám. Stárnu… :smile: .

1 Like

Fakt je takovy, ze v 51. kole se dostali oba VER i NOR mimo trat, souboj probehl mimo trat, ale trest dostal NOR.

No a mimo trat se dostali tak, ze VER vytlacil NOR.

Sainz a jeho respekt k trofeji :grinning:

4 Likes

Tam bol Verstappenovec, Ferrari fans, McLaren fans, Mercedes fan, ja Alonso fan. Mne je jedno, kto komu fandí. Čím viac ľudí bude, tým lepšia atmosféra. Nové známosti…

2 Likes

A kdyby to udělal a vypadli oba, tak zase bude chyba, že neuvažuje a měl počkat a předjet ho v závodě. Kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde.

1 Like

Spíš se na to přestanu po dnešku koukat uplně. Mám dost. :upside_down_face:

3 Likes

Pri takomto pristupe sa mu moze stat, ze ho buducu sezonu bude Oscar prehanat a nemusi to byt vobec dobre…

Charles se fakticky dotahuje na Landa Norrise v celkovém pořadí. I když 22 bodů je pořád ještě vcelku slušný náskok.