LIVE: Veľká cena USA 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Utekaj spinkat, rano vstavas do prace. Ty uz si nemal pozerat odkedy to aktivista zaparkoval v strku.

Pcokaj Lando ešte hrozí penalizácia za traťové limity

1 Like

image

2 Likes

Uz mozes ist spinkat.dobru noc

1 Like

Tohle je divadlo jak prase :smile:

1 Like

Ako to hovorí Eisele?
To čo bolo?

tak radšej sa nemal norris uhnúť, a verstapen by to donho napálil… pretože vidím že toto komisari celkom dosrali… verstapen ho tam vytlačil, norris predbiehal mimo trať… obaja mali dostať 5+… ale ako okej… klasicka FIA

Ty by si si zalúžil BAN 1515151515151515.

tym komisarom uz fakt je.be
oni zapocitali norrisovi do track limit to ked ho 2x maxo vytlacil a dali mu za to trest a maxo ako obvykle 2x vytlacenie 2x ziadny trest

fakt uz rozmyslam ci ma zmysel takuto frasku pozerat

2 Likes

Darmo, už dávno povedala FIA, že ak si team nie je istý tak nech to radšej pustí a prepustí pozíciu.

Keby to pustili, podľa mňa by Lando Maxa predbehol…

Anyway, aby ešte Lando nepadol za Oscara…

1 Like

Gratulace Charlesovi a Ferrari, pozdravuji @Nordotor. Pěti sekundami pro LN jsem překvapen, ale je to za ten souboj nebo track limits (vysílačky Red Bullu a McLarenu si trochu odporovaly - RB: Lando je už za hranou track limits, McLaren: 3x, takže pozor)?

2 Likes

Tak Lando dostal track limits.
Jeho chyba.

2 Likes

Koukám, že se FIA rozhodla darovat i bez Masiho :slight_smile:

1 Like

To je neuvěřitelný, prostě neuvěřitelný…to se mi snad jen zdá.

2 Likes

a 2x ho mimo trat poslal maxo

No teraz ma ale pravdu. Trest pre Russella aj Norrisa je uplny vtip ak Verstappen nedostal trest ked to iste spravil 2x

1 Like

Ne nezdá se ti to. :smiley:
Tohle je realita. :smiley:

2 Likes

Veď to Norris dostal za track limits, ževraj

1 Like

Dakujem Verstappenovi a Norrisovi za dobre pretekanie.
Ta penalizacia pre Norrisa je ale podla mna velmi nespravodliva. Ako som pisal uz po starte, branit sa sposobom, ze sa ani sam nevojdem do zakruty, to nie je nic ine, nez vytlacanie. Neviem aku vyhodu mal Norris ziskat, mohol aj nevyjst mimo trat a skoncili by v sebe. Celkom by ma zaujimalo, ci by Max dostal 5s za vytlacanie, keby ho Norris po tom manevri pustil.
Skoda, ze takto skoncil inak pekny suboj.

11 Likes

Jako nemohu věřit co se děje. Max opět na prasáka, a pentle Norris :smile:

2 Likes