LIVE: Veľká cena Toskánska 2020 | F1online.sk

No lenže Bottas chce bojovať o titul a auto na to aj má, kým Russell má asi najhoršie auto v poli. Aj keď nie tak výrazne ako vlani, ale má. No dobre možno sú rýchlejší ako Haasy. Čiže tá jej kritika je trošku oprávnená.

2 Likes

Šanci měl, neřeš to, pro mě zase perlil, pro tebe ne, ok?

A Vettel na tom nie je inak…tu sa ukazije čo to spraví. A som za to aj rada.

Čím proboha perlil? V tom autě odjel, co se dalo. Leclerc je v něm o něco rychlejší, ale ne o tolik. Navíc Sebastian víc šetří gumy. Vybrat si hromadnou havárii, která se před ním odehrála, jako příklad “perlení” v negativním slova smyslu, je ptákovina, kterou by sis mohl odpustit.

1 Like

Okrem toho Vettel mal za zadkom celý čas rýchleho Russella na konci pretekov a stačila chyba a bavíme sa inak a nemal by ani bod. Takže toľko k tomu, že Seb musel riešiť aj to a mal čo staratiť. Takže nemôžeš čakať že pôjde rovnako rýchlo ako Leclerc kt. pred ním nikto a za ním práve ten Vettel. Skúste vidieť veci trošku v kontexte.

1 Like

Mne sa páči ako väčšina hovorí že vettel sa mal uhnúť hahaha a kde či má teleport v žiadnom prípade sa to nedalo spraviť inak Ako to spravil … a keď hovoríte otom že leclerk dnes bol rýchlejší ako seb nvm to zhodnotiť ale dostal asi od každého koho mohol

BOTTAS ukázal že majster sveta nemôže byt a tie štarty krása

3 Likes

celkom nuda velka cena,uz aj tie cervene vlajky stale nic moc ,ja som si pospal a obcas pozrel tour de france .Ferrari darmo ,Leclerc poskoci na tretie miesto ale co ked stracaju na jedno kolo 2sekundy na medak ,je to hanba.vypadne 8 aut a ledva su na bodoch ,za normalnych okolnosti by si albon na tretie ani neskrtol.Bottas zas traged velkej ceny ,to auto by si zasluzili ini piloti.

2 Likes

Ano, mistr světa Vettel měl velký problém s Kvjatem a stěžoval si úplně všude, dnes sledujeme jeho úpadek. Zase jednou úřaduje, jeho výkony nestojí zanic, přesto příští rok nastoupí za Racing Point místo Pereze, nikdo neví na základě čeho, ale na výkonech z posledních třech sezon určitě ne :), a opakuji blbosti tady píšou jiní :slight_smile:

Keby to aspoň má hlavu a petu či píšeš vyhodeného vettela ktorý už vo Ferrari nemá ani menovku na tričku lebo ho vyhodili ako psa ideš porovnávať z leclerkom ktorý má 5 ročnú zmluvu a tým to hra iba na neho vettel tento závod neurobil nič zle zato leclerk dostal od každého na hubu a prepadol sa ledva na 8 miesto ktoré je totálne o šťastný lebo vypadli jazdci ktorý by ho predbehli po 1 kole jeho výkon bol naozaj “famózni” aspoň pis objektívne pred tým závod leclerk to napikoval do steni hejtovat vieš len 1 jazdca tak keď už hejtujes tak to rob aspoň tak aby to malo aj nejakú váhu nie len mudrovať a nakladať

2 Likes

Asi uz vsetko bolo povedane, tak zhrniem len body, ktore povazujem za zaujimave.
Porazenym tejto VC je pre mna George Russell. Ak nedokaze vyuzit prilezitosti ako tu dnesnu, tak moze v dohladnej buducnosti na miesto v lepsom time zabudnut a rozhodne si ju ani nezasluzi. O Mercedese sa ani nemusime bavit. Chapem, ze to ma tazke, ale aj jazdci ako Leclerc, Wehrlein, Bianchi, Norris, Sainz dokazali s otrasnymi autami nieco predviest. George za to v klucovych momentoch nepochopitelne zlyhava a tak jeho jedine “uspechy” su zdolavanie neschopnych platicov. Skoda.
Luto mi je Ricciarda, najma po restarte kde bol druhy som mu veril. Na moje prekvapenie sa v Mugelle predpiehalo celkom lahko, na inom okruhu by to udrzal.
Pacil sa mi aj Kimi, body su doma. Musim povedat, ze v poslednej dobe zacal predvadzat celkom pekne vykony. Dufam, ze mu to vydrzi.
Sklamanie aj RedBull. Toto je uz treti technicky vypadok, co ich teoreticky (!) mohlo stat 75 bodov. Prihliadnuc na to, ze Hamilton naposledy nebodoval v roku 2018, moze RedBull takto na akykolvek boj o titul zabudnut.

Uvidíme příští rok, jak jsem psal, nebude prostor pro výmluvy, Vettel nezvládá kolegu na úrovni, dnes jel Stroll super závod, pokud bude ve zlepšeních pokračovat a nevidím důvod proč by neměl, Vettel se příští rok definitivně odstřelí a právem.

Já nikoho nehejtuji, Ferrari neřeším, ani Vettela s Leclercem, bohužel oslavy nevyšly co s tím mám dělat. Podváděli s motorem a teď jsou v háji, mechanici jim nejsou schopni naštelovat brzdy, nedivím se že se Vettel bojí brzdit, proto dneska jel zase jak zesranej, možná proto si dnes ujebnul to křídlo o Sainze.

Vettel je po selhání brzd v minulém závodě vyřízeněj, ten už to letos dojezdí na chvostu i díky tomu aby se nepřizabil.

Ja len hovorím že netreba ho hejtovat je proste v tyme ktorý ho vyhodil nemajú už spolu žiaden vzťah a nemyslím si že vôbec ms motiváciu ešte za nich jazdiť nejazdi to čo by mal to je pravda ale kto by jazdil keď už ho zavreli s mylsim si že len čaká kedy už konečne odíde buď v astone úplne zhory alebo sa prebudí ja verím že nám môže pomôcť a som rad že ku nám príde

A stym súhlasím keby sa mu to stane v inej časti trati tak sa mohol zabiť vďaka bohu že sa mu to stalo na tom mieste

Já ale nikde neporovnával výkon Leclerca a Vettela, to bude omyl…

Sorry :slight_smile: asi som sa pomýlila

Bottaska plna huba reci a skutek utek.
Ferrari skoda slov, Enzo musi byt hrdy na tu bandu mantakov vedenych tym najvacsim mantakom.
Keby zo zaciatku nebolo tolko kolizii tak by to bola klasicka nudna velka cena, ale na keby sa nehra.

Tomu právě taky nerozumím, Vettel místo toho aby skončil, nic mu v tom nebrání, si jen zhoršuje závod od závodu kredit, klesá mu sebevědomí, riskuje zdraví. Takového pilota přece nelze hodnotit kladně, přece to není malé děcko, kam ho postavím tam stojí…

A už je to tu… Ja mam dojem práve dnes presne opačný… Situáciu by nezvládol ak by ho Vettel dotiahol alebo ak by urobil chybu v súboji… Stalo sa to.? Nie… Toto boli okolností… V čom dnes ako zlyhal? Konkrétne on bez prispenia aura? Povieš mi? Daj mi príklad prosím ťa. Áno každý situáciiu využil ale minimálne a Leclerc a už vôbec nie Lando a Chilli nikdy neboli v najhoršom aute keď to ukázali. W a Bianchi boli na konci poľa ale v podstate v situácii kde je dnes Alfa ci Hass len tam tých tímov takých bolo viac. Lenže Williams ma bohužiaľ vlastnú ligu… Pokiaľ to vedel ovplyvniť len svojimi schopnosťami tak bol v kľude o 4 sekundy pred Ferrari. Avšak Williams je ze koniec poľa a potom ešte vlastná kategória… Stále je to tak… Dnes sedieť aspoň v AR tak sa toto neudeje… Už ozaj skúste vnímať aj kontext. Ale jasne už si nezaslúži ani dostať sa z Williamsu už je to tu…lepšie ako on by to dnes na Williamse nedalo 90‰percent pilotov. A ver tomu ze ľudia kompetentný to vedia… Ci kto by to dnes dal lepšie dal by to Leclerc vo WILIAMSE? Asi nie o moc lepšie to nedal ani vo Ferrari a dnes ma za sebou rozhodne horšie preteky ako GR. Ten Dnes neurobil nič zlé, zarezalo ho práve to kde je… A pokiaľ sa odtiaľ nedostane alebo ak sa Williams v race pace nedostane aspoň na úroveň stredu poľa… tak sa nikdy nepohneme. V inom time by sa do tej situácie nikdy nedostal. Teraz Je to len o ňom ako to zvládne a ako sa s tým vyrovná.