LIVE: Veľká cena Singapuru 2022 | Magazín F1 - F1online.sk

Formuloví bohovia nám dopriali ďalšie mokré preteky, no tentoraz nám toho dažďa zoslali viac, ako by bolo nutné. Štart Veľkej ceny Singapuru 2022 sa pre intenzívny lejak bude posúvať z pôvodnej 14. hodiny až kým sa počasie neumúdri.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77780/live-velka-cena-singapuru-2022

Tak bude dnes vôbec veľká cena?

asi ano už je pohyb na štarte aj v pitline začali sťahovať vodu a aj predtáva pršať — zatial

Ale zrejme sa nestihne limit časový takže sa bude jazdiť na čas ach jaj.

Ještě chvilku a na Singáč padne jaro.

Ale Alonso dnes veľká šanca na pódium. Možno aj víťazstvo by som povedal pri takýchto podmienkach

Alomso má len jednu novú sadu intermediálok zostatok staré… aj na tom dosť záleží čo máš obuté

Všetci majú skoro po 1 až na tých pár vzadu

Aspoň tú 1,5h by mohli dať na trati.

Držíme palce, aby to konečne vyhral najlepší z najlepších a jediný dokonalý Hamilton. :wink:

Takže sa bude jazdiť iba 55min ako rlly?

Tak ja neviem som conffused od kedy sa ráta ten 3 hodinový nový limit?

FIA už čeká pouze na to až uklízečky vytřou celou asfaltovou trať.

Za hodinu by mělo opět začít pršet, tvl ono se nakonec neodjede nic :face_with_diagonal_mouth:

Opakování SPA 2021?
Něpanimaju.

Holandská média. Ale třeba to není pravda. :slight_smile:

Už teď by měli kroužit za SC a čistit trať.

Bude se těch 7,5 mega počítat do rozpočtového stropu?
Finanční pentle není trest.

Trapárna. 15151515

Toto je chore…toto uz mozme ocakavat asi na kazdej trati kde zaprsi…takze modre pneu pireli moze zrusit… pred zaciatkom zavodu budu este prezentovat ake pneu mozu jazdci vyuzit. Ak tam budu aj do husteho dazda tak nas Moze ■■■■■■■