tak SC
a Max to vyhraje 

checo sa uz urcite klepe v aute 
Ferrari to zvladne konečne a pose*e im SC tvl
ok ale naco SC … uplne zbytocne 
Tradaaa a všetci čo boli v boxoch si to môžu hodiť,
Dpci mam delay 90sec a furt nemam SC 
Lance úřaduje. 151515
SC za toto?

Jasný VSC… komedianti.
Ak vôbec VSC 
Fakt prehnaná starostlivosť o bezpečnosť…
To je vtip? Však Stroll je za bariérou?
FIA no, co by jsi chtěl
Nech tam pošlu traktor ako v Japonsku.
Verstappen štastie ako sviňa…
mne to pride ze to velmi unahlili… a ten call prisiel este pred tym ako to tam Stroll zatocil … pretoze inak nechapem … ved Stroll to urobil super akoze tu fakt VSC stacilo uplne
nie sorry videl som replay
ved ten to tam hned zaparkoval 
Safety car je joke. .
Sorry.
Už vytáhni to tlačítno na double DNF Red Bullu …
Celé toto Saudske podujatie je omyl a nemá čo robiť v F1
FIABull zase úřaduje …
Jak bude restart tak se to posráží.