LIVE: Veľká cena Portugalska 2021 | Magazín F1 - F1online.sk

Ano bojoval, no minuly rok bol pocas jeho bojov s Bottasom Hamilton o desat sekund vpredu, kym dnes je len tesne pred Bottasom. Netreba hned fnukat len preto, ze je Hamilton prvy.

Hamilton predbehne Maxa aj Bottasa a dostane sa do vedenia a už “zasa tam kde sme boli posledných 7 rokov” :man_facepalming: :clown_face:
Vyj**te sa na F1 ľudia a pozerajte radšej telenovely, ďakujem.

Perez je ve třetím závodě tam kde ho chce tým mít, velmi dobré vyhlídky, ale Hamilton…je prostě aktuálně nejlepší, je třeba to uznat a sledovat…

Ja s Pereza prilis nadseny nie som. Ked si ho porovnas s Bottasom, ktory pekne brzdi Verstappena a pomaha Hamiltonovi k vitazstvu, tak Perez sa zvladol akurat tak prepadnut za Sainza a motat sa beznadejne daleko za prvou trojkou.

PER je výborný pilot na zachádzanie s pneu takže sa ešte môže čokoľvek stať, presne takéto jazdca VER vedľa seba potreboval, hádam im to vydrží nech sa to zamiešia aspoň trošku :slightly_smiling_face:

1 Like

Nikto nikto nikto nechce vidieť furt víťazstvá Hamiltona. Je to okukané a nuda. Teda, možno okrem fanúšikov Hamiltona. Čo ale tiež nechápem, ako sa môže niekto tešiť z 9383862. víťazstva toho istého.

1 Like

Začíná to být nuda.

Ja že ju už pozerám, 200 častí jemne pozmenený dej ale stále rovnaký konec. Už je docela otravné pozerať na to ako Hamko na rovinke niekoho predbieha pričom ten druhý vypadá ako by práve parkoval

5 Likes

Ešte bude minimálne 1 výjazd SC ešte sa to premieša.

Jezdí 4 za VER, před ním díra, za ním díra, patovka.

1 Like

Asi tak nějak. Ale když do Adama XMX baví…

A i střed pole je vláček, žádné boje.

To je presne ten problem. Mal byt tesne za VER, najma ked to tam brzdi Bottas.

Kto dnes ešte nepredbehol Russella, nech sa hlási u Kiks. :slight_smile:

Podla mna ma nejaky problem. Nemyslim si, ze by sa takymto sposobom prepadol z jedenasteho miesta az za Latifiho.

1 Like

Pravda. Dnes je to nejake o ničom. Chcelo by to trochu vzrušenia.

1 Like

No a kdyby byl těsně za ním tak co…

Ja si myslim že tie preteky ani nedôjde. Cosi sa tam deje. Prepínaju prepínaju a nič . Len to pada.

Hlási čosi že je zle, ako keby auto nezatacalo =padlo tam slovo undriveable.
Od začiatku to riešia =riešili už počas SC…

@Lacike82 asi to nebude len pilotom akože 6 pozciivia az za NL ozaj nie. Dokonca ani NL nemá žiadne poriadne tempo… Takmer ho dobiehal MSC.

Tak by ho RB mohol vyuzit v suboji s Mercedesmi.

Je vidět, že Mercedes má nejen o něco větší rychlost na rovinkách, ale i lepší trakci, takže Max se na Bottase nenalepí ani v zatáčkách v posledním sektoru. A pak mu rovince chybí desetiny…

1 Like