LIVE: Veľká cena Portugalska 2021 | Magazín F1 - F1online.sk

Silný nárazový vietor, klzký asfalt, príliš tvrdé pneumatiky. Zvládnuť dnešnú Veľkú cenu Portugalska bez ujmy nebude žiadna hračka. Bitka o titul, ktorá sa nám azda bude ťahať celú sezónu, dnes bude mať ďalší element nebezpečenstva. Prísť o 25 bodov chybou v jednej z pätnástich zákrut vyjde oboch hlavných kandidátov nesmierne draho. Dokáže jeden z nich vyhrať, alebo Valtteri Bottas odkáže svojim neprajníkom, že ešte nie je na odpis? Alebo prekvapí niekto úplne iný? Štartujeme VC Portugalska 2021!


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/28197/live-velka-cena-portugalska-2021

Pekný deň všetkým.

Vzdy, ked pocujem saport, otvara sa mi nozik vo vrecku.

Asi si dal vodku pred startom.

1 Like

Norris zase ide ako britva.

Zasrany Skylink skapal, vidim prd…

Bottas je pomaly

Verstappen pekne. Trochu mi pripomína Montoyu z čias Michaela Schumachera. Ten sa toho nebojí, ten po ňom ide.

2 Likes

Do dvoch kôl bude 3.

Celý čas som vravela ze ten Williams nemá šancu udržať ten Aston Mclaren ani a Alpine s AT v prerekovom tempe.

Ale Max zdá sa ide ako píla.

Tak a videli sme silu Merc na rovinkach :open_mouth:

No mercedes vyzerá že postupne odhalia všetky karty a boj o titul sa nám bude vzdalovať :joy:

To hej, ale Verstappen nemal drs a nebol vo vzduchovom pytli

Edit: pravda, neni to len o tom, Max je fakt nejaky slabý na rovinkách

Mercedes by mal okamzite pouzit TR.

To mu asi neurobia. Počkajú kým ho prebehne.

Znici si pneumatiky.

To je jedno… kolo pred bol Max za Vallterim s otvorenym DRS ale nedostal sa ani nahodou tak blizko.

tu reálne niekto uvažuje o tom, že vyhrá titul niekto iný ako Hamilton hej ?

Véd to ja viem ale to mentalite VB nemôžu urobiť.

Tak bodaj by, redbull mal husté reči, väčšina hovorila že to bude tesnejšie ale neviem neviem :grin: Našťastie t9 vyzerá dobre konečne s tímami nižšie, tam to bude hustý boj :heart_eyes: