LIVE: Veľká cena Monaka 2023 | Magazín F1 - F1online.sk

Klenot v kalendári Formuly 1, tak môžeme nazvať Veľkú cenu Monaka. Na pobreží Ligúrskeho mora sa začína jedna veľká párty, ktorá odštartuje v momente zhasnutia červených svetiel. Bude sa z ďalšieho víťazstva tešiť Max Verstappen, alebo dokážu niečo vymyslieť jeho súperi? Sme zvedaví.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/97690/live-velka-cena-monaka-2023

Cawte Prosim vás nieaky link stream na pozeranie ? Lebo mi nejde telka…ďakujem

Inak Marc Gené sa dnes rozprával s Xavim a ten mu povedal, že nefungovala GPS… Ale aby to použili pri obrane proti pently to nie…

Spíš proč mu vypráví top10 pořadí… Jako by to bylo důležité.

Ani to však furt hovoril Verstappen nechápem. Myslím si, že pôjde preč. Dnes by som tam posadil Freda, možno by niečo vymyslel z čias Art GP.

Třeba to Leclerc vyžaduje…
Jinak proč by to říkal a proč by ho Leclerc nechal a nepřerušil, že ho to nezajímá?

Ďakujem … tak poďme na to Ferrari :grinning:

Lebo LEC si myslel, že už sú všetci pred ním alebo skončili. Keby aspoň povedal dávaj pozor nejde GPS ale Lando má ešte ostré kolo.

Musíme veriť v zázrak.

@PUFF Videl si dneska? Monako curse už zaúčinkoval na mladého Leclerca a zlyhali mu brzdy.

Jak si to mohl myslet, když zbývalo tak 1,30 po jeho přejetí cílovky?

To je jedno. GPS ne GPS, myslet nemyslet… pentle to byla zcela jasná.

Nn neviděl… Spal jsem. :smiley:
Tenhle víkend mi to nevychází nějak… zaspal jsem Q a i F2. :smiley:

Tak zlyhali brzdy ako Leclercovi v 2018 v tej istej šikane ale naštastie tam nebol nikto iný.

F1 2018 | Charles Leclerc and Brandon Hartley crash at Monaco 2018 - YouTube takto len v F2

1 Like

Překvapivě jsem docela napjatý na start…
Max to rád zavírá na pravou stranu… skoro až vytláčí do bariery.
Tak jsem zvědav, jak to ty horké hlavy poskládají. :slight_smile:

Aj Vy máte všade českú stopu?

Ja som tiež zvedavý na štart Ver vs. Alo.

Tiež máme cz stopu a nejde prepnúť na sk :see_no_evil:

@3pa3ck3 Možno po úvodnej znelke nabehne slovenská, uvidíme.