LIVE: Veľká cena Maďarska 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Možná je čas pokazit některým náladu poukazem na to, jak rychlý je na bílých nějaký Max. :wink:

1 Like

Blíži sa súboj Verstappen - Hamilton.

Red Bull dneska hází oba jezdce strategicky, jak hadry :smiley:

1 Like

Ano ano, som rad, ze to tu je zapamätané. Ja Oscarovi spoločne s Hülkenbergom fandím najviac zo súčasného gridu a naozaj celé preteky dúfam.

Trochu som sa zľakol, že som si to tou prognózou včera trochu zakríkol, ale vyrovnal som to tým, že som si stavil, že bude Lewis pred Piastrim. (Lewisa zasa naopak dooosť nemám rád, čiže táto stávka mi snáď nevyjde)

1 Like

este nesme ani v polovici, bude to dobry suboj o bednu :+1:

dufam, ze aj leclerc sa prida, ked uz tam sviha FLs

1 Like

Mohl by si Ver odrovnat pneu. :grin:


LEC to zakonzervoval a teraz zahájil push

Ricc 8 pozícii za Tsunodom, to je perfekt strategy zasa

Veľmi ma to prekvapuje, ja Oscarovi fandím, ale veľmi som si doteraz uvedomoval jeho muchy. Tá preteková rýchlosť a práca s pneumatikami doteraz oproti Landovi nebola na vysokej úrovni. Nuž ale, každý sa učí…

Stále mi však ten jeho náskok príde trochu krehký a desí ma, že oproti ostatným nemá moc výhodu v boxoch… ešte bude drama, Mercedes tam niečo vymyslí.

no, jako dneska týmy jedou hodně divoký strategie

1 Like

Teraz vidíme výhody LEC slow intro stratégie

Ak Verstappen dokaze predbehnut Hamiltona, tak by ta strategia mohla byt dobra. Verstappen nemal v prvom stinte dobre tempo, v tomto smere bolo potrebne, aby Red Bull so strategiou vyskusal nieco ine, inak by nebola sanca Mclaren zdolat.

neviem či dobre pozerám ale Tsunoda išiel 30 kol na medium a Ricc za ten čas bol už 2x v boxe pričom mu dali 2x hardy

Počkej do konce. Piastri jede dobře 2/3 závodů a pak zmizí.

1 Like

Je rychly, ale na Piastriho od boxov za vyse 10 kol nestiahol ani sekundu…
Teda predpokladam, ze to je jeho ciel a nie Hamilton.

Jj, super, ze skoncila Verstappenova dominancia a konecne su zavody napinave :blush:

1 Like

Nedělej Bretnixe …

ja som sa bavil aj predtym :smiley: neviem co komu vadi, primadony, meh

3 Likes

Ano, toho sa práve obávam :smile: Tam tá skúsenosť s gumami a celkovo s takýmito pretekovými situáciami ešte chýba. Stále by ma prekvapilo, ak by to dotiahol.

Ja viem co komu vadi : Verstappen :neutral_face:

2 Likes