LIVE: Veľká cena Maďarska 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Ja som čakal že budu mať lepšie tempo vzhľadom že na pomalom okruhu v Monacu sa im darilo . Ale očividne konkurencia sa zlepšila a zamotal sa do toho aj Mercedes. Celý víkend nič moc.

Ja nič. Toto sa mi páči.

Alexa zrejme Leclercovi ukazala siedmy div sveta a vratil sa do formy :+1:

to čo zas vymysleli v tom Ferrari, :smiley: :smiley:

Taky na trati bojuje 10 titulů a 160 vyhraných závodů. :wink:

A nakonec to řeší boxy…

Diki za info… zrejme sa zas ukazala tak trochu ta vacsia skusenost Norrisa v takejto situacii. Neni to stratene, ale uprimne Lando ho predbehne. Bud strategiou alebo na trati.

Smlouvu pro idioty, taková harmonie v RBR, vše šlape, jak má a ty se tu zlobíš, že je Max za soupeřem :smiley:

dobrá stratégia Ferrari fakt rýchly reakcia

Prečo išiel Leclerc tiež do boxov? :smiling_face_with_tear:

1 Like

nato zostával dlhšie na trati a nabral 5 sekúnd straty, aby ďalší stint išiel prvý do boxu hej ?

Ešte mu dajú mediumky :clown_face:

1 Like

Hm, Hamilton s Leclercom sa spolcili? Takto Verstappen padne za oboch.

A tak je to hezky. , :grin:
Kolegové.

1 Like

Ved ziska track position oproti Verstappenovi. Smerom dozadu aj tak nema co stratit.

Být Maxem, šlápnu na to, v těch gumách podle mě ještě musí mít. Víc než na LH bych se na jeho místě díval na McLareny, i když za Hamiltonem tady dost ztratil.

image
Rozhodli sa uvidíme

1 Like

Takto nervozneho si Maxa dlho nepamatam…

teraz sa bude voziť za Hamiltonom, skvelá stratégia

1 Like

Jak daleko v abecedě jsme se u Leclerca dostali? :grin:

Plan C 15151515

Na Mclareny podla mna nema sancu. Bolo treba skor predbehnut Hamiltona. Uz aj keby sa zrovna dotiahol, na Hungaroringu sa mizerne predbieha. Nevidim tam sancu.
Ale tak je jasne, ze Verstappen sa na Mclareny pozerat bude, jeho nic ine ako boj o vitazstvo ani nezaujima.