LIVE: Veľká cena Kanady 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Souhlas. Oni si začali :grin:

si zalozte temu na politiku ked chcete :smiley: tak tazke to zas neni, a aspon to nenarusa obsah inych tem, aj ked je pravda, ze tu na fore to skoro nikto nerespektuje, postuju sa tu krizom krazom offtopic veci uz dlho :smiley:

2 Likes

Oproti Toyotě nemá převodovku, kola pohání elektromotor, ten spalovací se připojuje na kola pouze při ustálený rychlosti 70-140km/h a pouze při lehký noze, jinak se zase systém přepne a spalovák slouží pouze jako generátor energie pro baterie, které pohání velkej elektromotor.
Toyota kombinuje oba motory přes e-cvt převodovku a ta pohání kola.

Tady už není co řešit. Dopadlo to jak dopadlo a kráčíme vstříc lepším zítřkům :grin::+1:
:czech_republic::dove::slovakia::handshake:
K F1

Jel jsem na chalupu s e-Machem a přijeli jsme o den později a určitě dráž…
Ale jinak třeba elektromotorky začínám milovat.

Je to sice dál, ale za to horší cesta.

2 Likes

Ty fašisto :stuck_out_tongue:

1151515

Ty máš pestrý život. :grin:

Jinak abych tě potěšil, když jsi mě psal po té likvidaci mé Toyoty, abych si příště koupil lepší.
Tak jsem tě vyslyšel a teď mám gr verzi…
Už se mi v lednu na RMC nebudou smát :love_you_gesture:

2 Likes

To je tak, když tu projíždíš okolo

Naopak Davide, je to prevence, aby nebyl návrat fašismu :thinking:

1 Like

Něco lepšího znamenalo, že ať si koupíš něco lepšího než Toyotu… a ne novější model. :grin:

Může poděkovat Nerudce :nauseated_face:

Můžeš poděkovat komoušům, ti tu ■■■■■■■■ všechno i lidem psychiku. Tady dáš pak lidem možnosti svobodného rozhodování, tak udělají tohle. Kdyby nás tu nedrželi od 48 pod krkem, že se nic nesmí nebo skončíš špatně, tak takhle nedopadne dnešní generace

1 Like

A všichni jsou agenti Ruska :grin:
Že ty používáš sydericke kyvadélko :dove:

image

1 Like