LIVE: Veľká cena Kanady 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Tvoje urážky na Nerudovou jsou hnus, takhle se chováš běžně? Takže jsi ok s tím, když o tobě někdo mluví, že jsi zrůda?

Jakej mír? Ty jsi se úplně zbláznil ne? :joy:

Urazky ? To je poukazovani na holy fakt. Pokud si budu chtit vyndat hlavu z prdele. Tak si projdu diskuze na sockach, denicich a zazijes probuzeni do slepy reality, kde si jedes jenom to svoje, a nedokazes respektovat nazor nekoho jinyho, kdo nevolil stejne. :clown_face: :clown_face:

//Pis o mne co chces, je to internet. :smiley: Kdo bere vazne internet, tak je hlupak.

Co je holej fakt? Ty tu někoho urážíš na základě vzhledu, to není žadnej fakt, to je tvoje blbost. Nemá to s politikou nic společnýho

tu mas mir aj diktat

1 Like

:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: Vrana k vrane seda

Fandím Ladě :+1:
Za mě jo

Budoucnost vola. :smiley: Jen 12 hodin ? Co takhle 21.

turek coskoro pricuchne ku koncernovym peniazom a uz ani hybridna 911ka od porsche nebude vadit, rano som sa bol prejst na strahove, a uz mu tam firma do vily navazala solarne panely, to ste teda dopadli :grin:

1 Like

Asi v pohodě. Člověk co masturbuje nad Briatorem se nemůže brát vážně.

Tak to vzdej, nemá to cenu. :stuck_out_tongue:

1 Like

Nahodou, videl jsi novou panameru a jeji system tlumicu ?

Mimochodem Turka jsem nevolil. :frowning:

//On Richard Chlad jede hodne v solarech. To bude takova mala domu beztak. :smiley: :smiley:

2 Likes

jo to bolo mitsubishakovi, sorry :smiley:

ja proti elektru nic nemam ale nemam nic ani proti spalovakom, som tak 70/30 na tom spalovak vs elektro

kvoty su smrt

Ono by to nemuselo byt tak spatny nebo teda neni… Mel jsem teslu 3, Y, Enyaqa, par hybridu a ta technologie neni spatna(pokud se bavime ciste o elektru a ne zpracovani…) Akorat si myslim, ze ta tlacenka je to, co lidi nejvic sere. Nesmysly, jak je to eko free a zachrani se polarni medved diky tomu, ze se vymlatej spalovaky je BS.
Jinka nova Rav4 s hybridem a 306 kobylama je docela slusna. Absolutne jsem od tak velkyho auta necekal tu pruznost. :smiley:

toyota umi :+1: tak to cenim, ze mas poskusane, mas aspon validne argumenty preco ano, resp nie

no mna ta tlacenka na eko sere celkom dost, ludia akoby automaticky pri vymenovani vyhod elektra zatiahli klapky a tie nevyhody zamerne vedome prehliadaju, a to neni len nejaka moja bublina, ale co zijem 6ty rok v prahe tak mam pocit, ze to je coraz viac a viac takychto politrukov :smiley:

Já jezdím elektroautem na benzín :slightly_smiling_face:
Mě to dává smysl.

Ty sis sedl k Nerudové? :grinning:

Hele proti gustu… Zatim mame stesti a mame svobodnou volbu, co si budes ridit. Nekomu dava smysl V8, nekdo to absolutne neresi a jezdi 1.2 tsi z bodu A do bodu B.

2 Likes

Vybíral sem mezi Ravkou, zvítězila ale Cr-v. Oba výborný systémy hybridu i když úplně jiný :+1:

Krasny auto ! Jak to tam funguje v porovnani s toyotou ? U ty ravky me nejvic prekvapilo, ze spalovak vubec nejel. Nastartoval se v moment, kdy jsem zapl dobijeni, dosla baterka a nebo jsem dal rezim sport a plnej plyn. Jinak ten benzin nenastartoval.
Nejsem automechanik ani guru, zajimaji me technologie. Kazdopadne selskej rozum mi rika, ze to pro zivotnost toho motoru bude nic moc, pokud sepina jen v rezimu sport pod plnym plynem, ne ? Nema zadnej prostor se zahrat a hned dostane couda… (:
Ja v unoru odevzdavam operak a uz konfiguruju A45s. Nenasel jsem zadnyho konkurenta, co se interieru tyka. :smiley:

Nemohli by ste sa chytit za ruky s pondelkom a ist do <> riesit politiku na ine forum? Dakujem :kissing_smiling_eyes::v:

3 Likes