LIVE: Veľká cena Kanady 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Hm aspon sa na druhu stranu tie individua odpracu do bruselu :smile:

Zije. Vsech tech 55k lidi, co ji to hodilo, tak by se jim meli vzit obcanky a udelat z nich nesvepravny ■■■■■ do pavilonu.
Jediny plus toho vseho je, ze ted na par let zmizi z medii a tu drzku bez sebereflexe nikdo neuvidi.

Je na čase omezit volební právo :grinning:

Přikyvuji. Vyloženě mě ta zubajda vysírala.

Ti vadí, jak si Turka povodila v poslední diskuzi, tak se chudák stáhl a už do voleb nikde nechodil? :slightly_smiling_face:

1 Like

Kamo prehanas. Ale chapem vsetci su si rovni len niektori su si rovnejsi :smile: tak si tu pohrkutajte a uzvajte si jak vas tahali a budu tahat za 200k za nos, este ze spalovaky zachovaju :ok_hand::smile:

2 Likes

Ty jsi to zase nepochopil. :smiley: Ja nemam svyho favorita. Pro me osobne ten posledni monolog s notickama od Rakusana nic neznamenal. Jenom to ukazalo, jak je levice pateticka, hloupa, padaji jim preference a co vse je mozna udelat, aby si ji nekdo vsiml krome hlouposti zrudicky.
Zrudicka je jenom podclovek, co je celej zivot prisata na statnim aparatu, manzelovi a nic nevytvorila a jenom sosa.

Brasko, jak uz jsem psal HellHogrovi, tak jeden clovek stejne nic nezmeni. Kdyz se na to podivas, tak je tam skoro ta sejna pakaz, co tam byla do ted…
Nechapu, jak mohl Bzoch ziskat 33k hlasu. Je to daleko vetsi krysa nez Nerudova. To Bzocha znam osobne a hral jsem s nim 7 let rugby. To je teprve lidskej odpad

No, takže máš bytnostni odpor někoho, koho neznáš a ani nevíš, že to není levice. Congrat :grinning:

Bytostni odpor ? To bych tak ani nenazval. Pokud si mam vybrat mezi clovekem, co ma vlastni firmu, ktera funguje, dava praci okoli, ma sebereflexi a sebekritiku, tak je mi daleko vic sympatictejsi nez dilina, co je celej zivot prisata na statnim aparatu, nikdy nic nevytvorila a je videt jenom diky manzelovi a svy hlouposti.

Ako ja respektujem vysledok jak na sk tak v cz. Ovela viac alarmujuce je podla mna francuzsko a taliansko

Jak babis tak turek tu v cr robia maximalne bububu.

4 Likes

A co teprve Německo a Rakousko, tam Hitler v hrobě začal tančit vítězný tanec

Hele ve finale, co my s tim zmuzeme ? Jestli jsme se zucastnili voleb, tak si muzeme maximalne ponadavat, ale je zbytecny hrotit drama na foru.
Jinak koukal jsi na Nemecko a Rakousko? :D:D

2 Likes

Proč alarmuje, je to přirozené potom co tam mají za bordel s bubákama a teď si ještě hrajou na Napoleona proti zlému Rusku.

1 Like

Jo, ale tak tam im zahrali dost do karat momentalne podmienky v oboch krajinach no. Ked si dneska velkorysy stat a kazdeho pozyvas na susenky a caj, tak je asi na mieste si zamykat chladnicku :smile:

2 Likes

Merkelova si uziva na plazi s cuba libre a paraplickem uvnitr. :smiley: Jestli se toho bordelu v podobe pisecnejch muzicku nezacnou rychle zbavovat, tak Nemecko bude zachvili po vzoru Francie a Anglie. Bila kuze bude dostavat pravidelny fasinko kudlou do krku od chalifatu.

No, ale tak to není o levici ani o pravici ne?

Lavica neni halal

Tam už je to konečná (né ta naše :cherries::grin:) jinak taky úspěch a gratulace.
Jakmile někdo z našich řekne, že patříme na západ, hned ho ■■■■■■

Však patříme na Západ, kdo by dobrovolně chtěl na Východ?

1 Like