LIVE: Veľká cena Kanady 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

j, humor ako ten serial co si tu minule posielal :smiley:

1 Like

Myslis Lucky Louie? Ten je boziii :laughing:

Politika ovplyvňuje život, ale na druhú stranu je zbytočné sa zaťažovať vecami, ktoré človek príliš neovplyvní. Snáď si kvôli tomu nebudeme kaziť prežívanie a pekné veci. :slightly_smiling_face:

4 Likes

10,28% :slight_smile:

Tomuto sa hovorí ísť proti prúdu. :smiling_face_with_tear:

1 Like

@HellHogr Honzíkovi se přitížilo :grin:

1 Like

To urcite nie. Len som z toho smutny. Ale nasieraju ma h.lupaci co tvrdia ze nas politika neovplyvnuje. A Explo fakt ma mrzi ma ze sa to s ferkom tak posralo.

1 Like

Ty vole, to je mozna jeste vic nez ta predikce ne :+1: Skoda tam toho Stanu, chtel jsem je sestrelit.

Jen jsem se málem poblil. Nacek 10%, komunisti 10% … a tohle vy slavíte

3 Likes

Při krizi bohužel omezenci vždy tíhnou k radikální levici, či pravici. Nešlo nic.

2 Likes

Nerudová selhala. Pěkně se znemožnila a to jsem ji volil na prezidentku.

1 Like

Závod rozhodně nudný nebyl a Maxovi se sluší popřát ke kulatému 60-tému vítězství v kariéře.

1 Like

Tak Russell vs Piastri… No further action.
Tsunoda dostal 10.000€ pokutu za to, že přišel pozdě na státní hymnu…

A za třetí by si měli opravit ten web. Skáčou tady 3 měsíce a více staré články jako nové.
Je to otravnější než já.

3 Likes

A Perez pokuta 25.000€ + 3.mista další závod.

Za tu jízdu s tím rozbitym autem.

Radeji nacka a trosku tvrdyho komouse, nez Bzocha a Nerudovou. :slight_smile:

Přesně tak, nevím co ti progresivci dneska mají proti fašistickým komoušům :grin:

Nakrik leftardu vzdycky zni tak fantasticky do usi. :smiley:

1 Like

Si dost odporuješ ne? Komouši jsou co? Krajní levice. Hoši vy používáte slova aniž byste chapali jejich význam

A co ti udělala Nerudová? :slightly_smiling_face:

Řekněme si, jak to je. Nerudová neselhala. Tady lidí volí na základě sympatií, než aby se zamysleli. Turek nemá žádnej program, ale vůbec žadnej, prostě si jede brát 200k měsíčně a bude ti tu lhát, jak bojuje za ČR a jeho fanboys mu to budou žrát. Konečná, SPD, Trikolora, ale i ANO ti řvou, jak budou rušit věci v EU parlamentu. Lidi zas na to skáčou místo toho, aby si zjistili, jak vůbec funguje legislativní proces schvalování. Žádnej řadnej EU poslanec nic nikdy nezruší, co můžou udělat je podat navrh na pozměnění nařízení EU nebo směrnici a o tom hlasovat (jako Vondra o úpravě EURO normy 7). Ale pokud nepřijde návrh od komise EU, tak tam nikdy nikdo nic nezruší.

Tady každej, kdo ma do prdele díru si myslí, jak ví o čem to je. Však se podívej i na místní diskuzi, však je to úplně mimo. Jak moc je těžký si v dnešní době zjistit, co obhajuje levice, pravici, extremisti? Nebo jak funguje EU? Lehký, ale je jednoduší někomu sežrat kecy a pak to hloupě troubit dál

2 Likes