LIVE: Veľká cena Číny 2024 | Magazín F1 - F1online.sk

Po piatich rokoch sa konečne dočkali aj čínsky fanúšikovia. Formula 1 opäť zavítala aj do Šanghaja. Na miestnom okruhu ju čaká piate podujatie sezóny 2024, ktorej zatiaľ kraľuje Max Verstappen, no nič nemá isté. Čaká nás 56 kôl, ktoré môže ovplyvniť aj náhoda. Štart je naplánovaný na 9:00 nášho času.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151194/live-velka-cena-ciny-2024

Zaspí někdo i dnes? :grin:

nehrozi, som tu a som zvedavy, ci bude nuda… SAI a HAM startuju nizko, takze by mohli robit sou

1 Like

Hlavně se Čína dlouho nejela, proto týmy nemají tak precizní data jako na stálých okruzích. S nastavením to bude trochu střelba do pasu.

4 Likes

tak hadam max neujde checovi a checo ostatnym a bude sa bojovat len o 3. miesto, aj ked realne to je

To je pravda, k tomu jeden trénink. Celý víkend mi připadá trochu zmatený.

3 Likes

prijemne sledovanie, priatelia

7 Likes

Mne sa to páči. Čím menej dát, tým viac zábavy :slight_smile:

5 Likes

Dobré ránko. Kávu mám a cígu som stihol, tak ideme na to. :slightly_smiling_face: Forza!

3 Likes

Vela štastie všem :+1:

2 Likes

tak všem přeji přijemnou zábavu

2 Likes

Taky se to tak dá brát :slight_smile: . Ale já si pořád myslím, že bychom měli sledovat vrchol profesionálního motorsportu, a ne, že budou do poloviny sezóny jak slepí koně… S jednou výjimkou teda :smile: .

Top profesionáli sa s tým vysporiadajú stále najlepšie :slight_smile:

Tak jo, pojďme!

2 Likes

@Nordotor takže podium …

Alonso ide ako drak.

3 Likes

Co robia Ferrari?

Zapomněli si dát ranní kávu a zaspali

Už vidím čo sa tam stane s tým Georgom a Oscarom…

Oscar je celko rozumny. Preto by to mohlo skoncit bez kolizie.