Po piatkových dvoch voľných tréningoch je dnes na programe tretí a potom konečne kvalifikácia. Tímy bojujú s vysokými teplotami a prvé dva tréningy naznačili, že Speilberg uvidí bitku Mercedesu a McLarenu. Poďme však sledovať tretí tréning a zistiť, ako sa v noci zmenilo rozloženie síl.
Z Kimiho jde skoro strach. Já vím, pořád je ještě na všechno brzy, zatím měl štěstí, je to zelenáč a může se stát x věcí. Ale on je tam vepředu pořád a s rozdílem, který se už nedá přehlížet.
Neuvěřitelná konvergence jezdců. Tahle éra bude jen o autech a algoritmech. Auta vždy byla nejdůležitější, ale rozdíly mezi jezdci konvergují jako nikdy. Největší rozdíl Ham vs Lec, malinko přes 2 desetiny.
Maxe? Vzdyt ztraci necele 0.3s, zadny posun plus frustrace. Jsou tam Mercedesy, Mclareny a Lewis, ti si to rozdaji v zavode, mozna ze Emil v Q trochu zazlobi ale to bude vsechno.
No ale novy balik ani dieta se neprojevila, to znaci jen to ze koncept je nakrivo a netrefili ho, pro me to neni zadna novinka, vime ze Emil rad knuci cely vikend, ale uz to bylo moc, uz mu vadi i sedacka, ale uvidime, proto to sledujeme.
Podla mna uz tim vsadil vsetko na Kimiho a Russell ide bokom. Ak uz su rozhodnuti vymenit ho po sezone, na titul potlacia Kimiho. A tim vie, ako spravit rozdiel 1-2 desatinku v monopostoch.