LIVE: Tretí tréning na VC Rakúska | Magazín F1 - F1online.sk

Matúš Pavlíkdnes 12:21

Po piatkových dvoch voľných tréningoch je dnes na programe tretí a potom konečne kvalifikácia. Tímy bojujú s vysokými teplotami a prvé dva tréningy naznačili, že Speilberg uvidí bitku Mercedesu a McLarenu. Poďme však sledovať tretí tréning a zistiť, ako sa v noci zmenilo rozloženie síl.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237266/live-treti-trening-na-vc-rakuska-3

Ferrari jeste porad netoci motor naplno.

Z Kimiho jde skoro strach. Já vím, pořád je ještě na všechno brzy, zatím měl štěstí, je to zelenáč a může se stát x věcí. Ale on je tam vepředu pořád a s rozdílem, který se už nedá přehlížet.

No, tak vidime ze na konec 3. treninku to Lewis odspuntoval, rychleji uz to nepujde, ale ma velkou sanci na prvni radu, 0.1s je nic.

Tak George to tam nakonec dostal. Lewis zase pěkně, oba McLareny i Max. Charles pořád tak nějak… Dál už je větší rozdíl.

Neuvěřitelná konvergence jezdců. Tahle éra bude jen o autech a algoritmech. Auta vždy byla nejdůležitější, ale rozdíly mezi jezdci konvergují jako nikdy. Největší rozdíl Ham vs Lec, malinko přes 2 desetiny.

1 lajk

Vypadá to na solidní bitku McL, Ferrari a Maxe, Mercedes má furt výhodu. Ale třeba uvidíme překvapení v Q jako 2014

1 lajk

A bude hůř vzhledem k tomu vývoji. F1 se dostala do bodu, kdy z jezdců dělají marginální faktor

1 lajk

Maxe? Vzdyt ztraci necele 0.3s, zadny posun plus frustrace. Jsou tam Mercedesy, Mclareny a Lewis, ti si to rozdaji v zavode, mozna ze Emil v Q trochu zazlobi ale to bude vsechno.

Ano i Maxe, nezapomeň, že RBR přinesl obrovský balík vylepšení a od McL je kousek. Jasně, že race pace pak může vypadat jinak

1 lajk

No ale novy balik ani dieta se neprojevila, to znaci jen to ze koncept je nakrivo a netrefili ho, pro me to neni zadna novinka, vime ze Emil rad knuci cely vikend, ale uz to bylo moc, uz mu vadi i sedacka, ale uvidime, proto to sledujeme.

Mercedes čeká na upgrady.

Cadillac dve l oprav si to :right_facing_fist:

bathtub

Oni jsou jedno velký L. :slight_smile:

1 lajk

Podla mna uz tim vsadil vsetko na Kimiho a Russell ide bokom. Ak uz su rozhodnuti vymenit ho po sezone, na titul potlacia Kimiho. A tim vie, ako spravit rozdiel 1-2 desatinku v monopostoch.

Najväčší rozdiel je v tej tabuľke medzi Verstappenom a Hadjarom, niečo cez 5 desatín.

2 lajkov

Pravda, tak druhej největší, kdo by to počítal :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 lajk