LIVE: Prvý tréning na VC Monaka | Magazín F1 - F1online.sk

Pravidlá o žltých vlajkách sa od VC Monaka pozmenia. Doteraz museli jazdci pri dvojitých žltých vlajkách citeľne spomaliť, nepredbiehať, držať si rozostup a dodržiavať delta časy, no najnovšie budú mať stanovenú aj maximálnu rýchlosť, ktorú nebudú môcť prekročiť.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96917/live-prvy-trening-na-vc-monaka-2

Konečne sa vidíme zase v chate. Prajem všetkým príjemené poobedie.

1 Like

Inak Leclerc má špeciálnu kombinézu


3 Likes


Prečo toto nemôže byť celoročne? Však to vypadá 1000x lepšie ako normálne.

mnesa toto bielo cervene napr vobec nepaci, paci sa mi farebna paleta co maju teraz, privital by som vsak viacej zltej

Skvela kombineza, retro styl, vypada v ni jako pravy zavodnik :slight_smile:

Inspirace, jak má vypadat správný fanoušek :grinning:

5 Likes

Vedro, nuda, ode dneška bez povolení nejde v zázemí fotit a venku není co fotit.

1 Like

Všimol som si, že pridávaš fotky v rôznych rozlíšeniach (1920x1440, 1920x2560, 4000x3000, 1000x750). Fotíš na viacerých zariadeniach (mobilom aj foťákom), alebo Ti to prispôsobuje AI v mobile sama, prípadne to meníš podľa situácie?

som uprimne zvedavy na mercedes, nehovorim ze im fandim, ale tak nejak si prajem aby sa zlepsili :smiley: plus to auto vyzera asi este lepsie nez doteraz

Zapal mu upriet urcite nemozno, najma ta siltovka je mimoriadne skvostna.

Ale to tetovanie na lavej nohe mi pride trochu prehnane.

1 Like

Je to brutálny fanda :+1: Len sa nejako zasekol v 90-tych rokoch :slightly_smiling_face:

1 Like

Tak takhle si představuju Chroustala. :grin:

3 Likes

Za chvilku se budu bát otevřít lednici.

V lednici na Teba už čaká chladený Red Bull alebo Crazy Wolf special Alonso 14 edition :slightly_smiling_face:

Jo, to tě zklamu… Bohužel jsem na suchu…
Všechno to dávno padlo za vlast. :slightly_smiling_face:

Tých 8 Crazy Wolfov, čo si posielal na fotke, už padlo? :slightly_smiling_face:

Asi za 3 dny. :grin:

Mercedes :handshake: Ferrari

U Teba som si istý, že máš dosť vysokú inteligenciu na to, aby si do budúcnosti obmedzil pitie energeťákov na minimum. Ak nepiješ alkohol, nefajčíš, neberieš drogy a pod., ako si aj minule spomínal, tak obmedziť túto jednu závislosť už nebude problém :slightly_smiling_face: