LIVE: Kvalifikácia na Veľkú cenu Austrálie | Magazín F1 - F1online.sk

Zase chyba od Charlesa, presne preto by im mali dať menšie obrubníky, aby ich to tam tak neťahalo, je jedno, či ich vynáša, ak to urobia tak, že budú vedieť o možnom nebezpečenstve, ak chytia obrubník, tak si dajú pozor. Takto chodia furt von z apexu pomaly mimo trate väčšinu času.

1 Like

Gratulace top 3 a klobouk dolů před Sainzem, po dvou týdnech od slepaku a jezdí výborně
Od AM a Alonsa silně nepovedená kvalifikace a nečekám, že by v závodě ziskali pozice k dobru

Sainz parádně celou kvalifikaci, opravdu je vidět že si s autem rozumí :+1:

3 Likes

Ako som fanusik RB, ale snad zajtra double nedaju, lebo by mi odpalili tiket. :joy:

1 Like

Carlos to dal na pána. Aj Lando mi spravil radosť :+1:

1 Like

Dufal som v trosku viac napatia, nakoniec to Verstappen zase dal velmi s prehladom. Holt sa ukazuje, ze ma jazdecky momentalne nad zvyskom pola navrch.

Ale Sainz ukazal velmi peknu kvalifikaciu, najma po tej operacii. Zatial sa mu tuto sezonu dari dokazovat, ze podpisom Hamiltona spravilo Ferrari chybu. Od Leclerca som urcite cakal viac, dnes to nestalo za vela.

Pekne isli aj McLareny, najma Norrisove stvrte miesto (pred Leclercom!) je skvele.

A dobry vykon ukazal aj Tsunoda.

Uplne na odpis su Mercedesy, tam to vyzera na slabucku sezonu. Hamilton ocividne vedel, preco odtial uteka.

A ani Ricciardo nestoji za nic, uz vcera som pisal, ze jeho odvazne vyjadrenia o postupe do Q3 silno zavanaju uviaznutim v sietiach Q1, a presne to sa stalo. Zrely na vymenu.

Vzhladom na to, ze v nedelu byva Verstappen podstatne silnejsi, nez v sobotu, to zajtra na velky suboj o vitazstvo nevidim, ale aspon o P2 by sa mohlo bojovat. Len ci to stoji za to skore vstavanie…

6 Likes

Člověče já z Astonu nemám špatný pocit a v závodě to ještě nebalím. Alonso si podle mě poškodil podlahu v Q3 :man_shrugging: Tohle je na těch autech strašně blbé s tou podlahou, blbě vyjedeš a šlus. Co nechápu je že vyjel na použitých gumách, vždyť v Q1 pošetřil jednu sadu tak proč?!

Jedine že by sa ktosi vysypal na štarte, ale to si nemyslím :smiley: odkrúzia si to v svojom klasickom pretekovom tempe v suchých trikach a ty pravdepodobne prehráš peniaze :smiley:

Ja myslim, ze jedno Ferrari by sa mohlo medzi nich dostat a tym padom Perez P3. :slight_smile:

No celkově ta Q3 byla od AM zmatená, Stroll vyjel tam sám, Alo byl ve štěrku a k tomu pak začal pokus a najednou musel totálně brzdit, fakt by me zajimalo co se tam dělo… ale nevim no, jako myslím, že na McL dnes měli a zahodili to

1 Like

Ale ved jedna VISA dala Q3, takze mal pravdu. :smiley:

1 Like

Mercedes neprohloupí, když si Sainze vezme pod své křídla.

1 Like

Souhlas, s McLarenem to na souboj bylo a dobré místo tak bylo ve hře, tohle se hodně nepovedlo :-1:

1 Like

Už jsem to psal, maj to udělat hned na výměnu Ham x Sainz, na co čekat, všichni se domluvěj. Jenže se tak nestalo :man_shrugging:

1 Like

No neviem divna kvalda . nečakal som maxa na pole po tychto dnoch ale okej. Perez tiez prekvapil. Sainz paráda na ten odstrihnuty chvostik spred dvoch týždňov klobuk dole. Leclerc chyba sklamanie. aspoň russell zachranil mercedes pred totalnou blamážou a hamik? Ten je hotový, odovzdaný s tričkom ferrari pod mercedes kombinézou… Stroll tiez sa pochlapil a je v Q3 :joy: lando fajne aj ked som cakal skor piastriho vyssie, ale okej… Tsunoda výborný výsledok :muscle:
Alonso sklamanie chyba

3 Likes

Ako si mohlo Ferrari nechať Leclerca a nie Sainza.

1 Like

Podla mna si mali nechat oboch.

5 Likes

Ja si myslím že po ňom siahne redbull

Mergl přece musí provokovat RB, že jim odloví Emila.

Tato tema uz je mrtva momentalne. V RB uz je par dni mier (zatial). :smiley: