LIVE: Kvalifikácia na Veľkú cenu Austrálie | Magazín F1 - F1online.sk

Je mozne, ze buduca bude pre neho rovnaka v porovnani s Leclercom. :slight_smile:

Mercedes sa nezlepsil ani len v porovnani s treningom, to je naozaj na zamyslenie.

Leclerc sam by sa teraz v prvom rade mal sustredit na to, aby mu Sainz nevyfukol pole position.

1 Like

Ale Tsunoda opat v Q3, to je velmi potesujuce.

Akože úprimne si nemyslím, že bude nejaká výrazná konkurencia pre leclerca, každopádne mi skor príde že Ferrari môže byt od tejto sezóny až do 2026 kompetitivnejsie ďaleko viac jak mergel a tým pádom to v ňom môže zase vyvolat motiváciu, čo je dobre pre šampionát ako taký. tuto sezónu mi príde totálne odovzdaný

2 Likes

S tym ako Mercedes momentalne vyzera budu radi, ak sa dostanu aspon pred Astony a Mclareny.

1 Like

A pritom tato trat im vzdy sedela.

Vyzerá že zase žiadne prekvapenie sa neudeje :smiley:

Kks, čo je s tým “šárlom”? :man_shrugging: sa nechá poraziť chlapíkom, ktorý mal nedávno operovaný slepák a ešte by možno mal marodovať. Hádam zajtra bude bitka medzi Charlesom a Maxom, i keď, rád by som si vypočul zase taliansku hymnu! :slight_smile:

5 Likes

Sainz jazdi šialene dobre prvý sektor kde na ňom naberá leco sa tam nevie chytiť

Simply lovely.

7 Likes

Zajtra to vidím na dva redbully a tretí asi sainz

:person_shrugging: Co se stalo s vozem Alonsa na závěr??

giphy

5 Likes

Nemal byt RB v pretekovom tempe az za Astonom? Nieco take som vcera cital. :smiley:

2 Likes

:smiley: :smiley: :smiley: tomu nemohol veriť ani ten čo to napísal

A Alzáci sú kde? :sweat_smile:

Kvalifikační skóre

VER 3-0 PER
RUS 3-0 HAM
TSU 3-0 RIC
OCO 3-0 GAS
BOT 3-0 ZHO
ALB 2-0 SAR
ALO 2-1 STR
MAG 2-1 HUL
NOR 2-1 PIA
LEC 1-1 SAI

1 Like

Je to skutečná bída. :face_with_diagonal_mouth:
Slepák před Leclercem je taky rozčarování.

1 Like

Sledovat Alonsa je radost, nedokáže porazit už ani Strolla a Tsunodu.
Navíc zničí za dva dny dvě podlahy.
Největší břídil sezóny.