LIVE: Kvalifikácia na VC Saudskej Arábie 2023 | Magazín F1 - F1online.sk

Pred nami je prvý vrchol víkendu v Džidde. Na okruhu, ktorý obmývajú vody Červeného mora, sa už o pár minút začne kvalifikácia na nedeľnú veľkú cenu. Vybojuje si pole position Red Bull alebo ho dokáže niekto potrápiť?


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/91418/live-kvalifikacia-na-vc-saudskej-arabie-2023

V tretom treningu vyzeral McLaren celkom dobre, tak drzim palce, nech to nebude Uplna tragedia.

  • O kolik vyhraje Verstappen kvalifikaci
  • 0-0,2
  • 0,21-0,5?
  • 0.5+

0 účastníci

Kto skonci 3.?

  • Leclerc
  • Alonso
  • Hamilton
  • Russell
  • Sainz
  • Niekto iny

0 účastníci

Vidim, ze sme sa k hlasovaniu postavili rovnako.

:smiley: Jsem trochu upravil. :smiley:

tretí skončí Perez

A kto bude druhy?

Charles Leclerc :slight_smile:

Perez nie je ziadne lietadlo, ale to by sa podla mna musel poriadne prekonat, aby skoncil za Leclercom.

A Leclerc s týmto autom by musel zajazdiť zázrak.

Perez nema problem skončiť 4 desatiny za maxom a zas o tolko v Q tempe RB nebude rýchlejší :slight_smile:

Pustil jsem si Sport1, chtěl jsem jim dát šanci… :smiley:
To je hrůza.

Ano, to je pravda a Ferrari v treningoch dokopy nic neukazalo, takze este mozu mat nieco v rukave. Ale aj tak na tom vzhladom na penalizaciu prilis nezalezi.

ja som spravil prvýkrát v živote tiež túto chybu

@PUFF F1TV je cesta

Já mám… Zaplý livetiming… Ale zajímal mě jejich názor. :smiley:

Nic nie je horsie nez nemecka verzia Sky, ti si viac vsimaju Micka Schumachera stojaceho v garazi nez dianie na trati.

Myslím si, že každá pozícia k dobru sa počíta. Ešte je tam premenná, že sa niekto vyrúbe v ideálnom okamihu

Čo robí Ferrari? Ako oni spomalujú vývojom?