LIVE: Kvalifikácia na VC Portugalska 2021 | Magazín F1 - F1online.sk

Ty si strašný majster v predčasnom vyhodnocovani situácii. Potom na to nemá ani Ricciardo a čuduj sa svete že len pred rokom s Renaultom jazdil jak boh. Ty aj čítaš občas po sebe či je ti jedno jaku žumpu vypustíš?

Tak ten Ocon to Alonsovi dnes pekne natrel. Necakal som.
A len dufam, ze Merc v Q2 neukazal o com bude zvysok Quali. 0,6s pred RB :frowning:

3 Likes

Určitě ano.

Tak teď ještě aby Max překonal sám sebe, ať si Ham s tou stovkou ještě chvilku počká.

Seb bude stejně na konci desítky, na víc to auto nemá. Jakkoli chápu logiku, na jejímž základě AM nasadil vylepšení Lancovi, zase se jim podařilo to horší z možných rozhodnutí. Škoda.

1 Like

No uvidime, dnes vyzera Mercedes lepsie. Ale niekedy je to o detailoch, mozno to Max v Q3 este vysklada. Uplne bez sance RedBull nevyzera, ale Max bude musiet ist teraz uplne top a Hamilton sa musi trosku potrapit.
A ja osobne by som vylepsenia neprecenoval. Niekedy si ani samotny tim nie je isty, ci sa postaraju o vyhodu a je to skor take testovanie.

Williams mal 5 kol staré žlté pneu podľa livetimingu v tom prvom kole.

Ja som na dnes spokojná.

0.056 na P10 pre Georga a v pretekoch to nemusí byť nevýhoda keďže môže štartovať na žltých. Aj keď jasne, že škoda tej Q3, ale už asi viac tam nebolo.

Seb v Q3. Konečneeee :smiling_face_with_three_hearts:

Obaja obrovský veľa na kolegu.

Ešte Lando nech to dá pekne a už bude úplne dobre.

:+1::clap::smiling_face_with_three_hearts::blush:

2 Likes

Mercedes sa o čo pokúša?

Neboj sa, on to George zajtra zase pobabre…

to je neskutocne ten bottas je fakt loser, dat lujza len o 7 tisicin? ved to je neskutocna blamaz takto dojebabrat kvalifikaciu :slight_smile:

No premna osobne velmi slaba Quali.
V Q3 v poslednom pokuse sa nedokazal skoro nikto zlepsit a tiez malo kto poskladal ciste kolo.
Mozno je to iba tratou, ze je fakt tak narocna ale stale trosku sklamanie dnes.
A to ze Bottas stoji na PP asi hovori ze vsetko :smiley:

1 Like

Aj napriek tomu, že na červených by ho asi LH dal.

Dnes veľmi dobre aj Bottas a konečne je tam kde by mal byť. Konečne sa trochu spamätal. Asi mu to prefackanie pomohlo :joy: (berte ako vtip)

A Mercedes sa už zase ukazuje =ta dominancia príde. Obávam sa že už čoskoro.

1 Like

Neviem na čo v prípade Bottasa narážas… Je to jeho 17 poleposition, zdá sa ti to malo?

Vypíchl bych ale Sainze před Leclercem. Porazí ho i zítra?

1 Like

aj Bottas bol na zltych. Mercedes sa dnes nevedel rozhodnut ci su rychlejsie zlte alebo cervene.

Ozaj takmer som si ani nevšimla. :blush: No uvidíme ale Carlos sa celkom rozbieha.

Nico jich měl o dost víc.

Ale ano, proč mu nepoblahopřát. Tím spíše, že na PP vzhledem k autu nestojí zase tak často.

1 Like

Alpin parada. Skoda, ze odisiel Ricciardo, on dokazal z auta vytiahnut o par desatin viac ako Ocon, kto vie kde by bol dnes. Skoda, ze Ferdo nedal dobre kolo.

Véd ja viem myslela som ze ak by dal druhe kolo na červených. Ale asi vedia čo tým sledovali ale svedčí to že vedia ze sú rychlajsi ako RB. A to nič dobré nevesti.

Dobrá zábava, furt nerozumím proč to chtějí nahrazovat sprintem, je fajn koukat dva odlišné formáty, Q je napínavá.

2 Likes

tipujem, ze preteky skoncia rovnako, pripadne sa to na cele vymeni. Mercedesy dnes idu s vyssim pritlakom a nizsou maximalkou, tire management budu mat podla mna excelentny.