LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

Russell nechtěl v tom nechat Peréze

1 Like

Tim, ktory by podpisal Checca a Charlesa by rovno mohol zabudnut na akykolvek vyvoj. Uz by nevydalo koli rozpoctovemu stropu, po tom, co ti dvaja porozbijaju. :grinning:

Nechapem ako to Mercedes s Georgom podcenili.
Mal oproti Ham slabe kolo a len dufali…

1 Like

Dnes bude veru tazke vybrat najvacsieho babraka…Perez, Russell, Alpine. Vsetko skveli kandidati.

Tohle dost zvyšuje šance na postup do Q3.

1 Like

Důchod, Mexiko, užívat života a už nikdy nezávodit!

On to tam robí šou do toho filmu. Brad Pitt asi potrebuje akciu.

1 Like

Renaulti poslední.
Už se začal projevovat Flaviův přínos.

1 Like

Ale kto by to bol povedal, že Perez porazí Russella :sweat_smile:

1 Like

Perez ziskal viac podiovych umiestneni ako Hülkenberg, ale Nico nikdy nemal takyto karierny pad. Toto je sialene, Perez je hotovy. Clovek by si mohol pred kazdym vikendom stavit, ze sa nedostane do Q3.

Perez půjde do Audi :thinking:

Neviem, ci si niekto myslel, ze najat 74 r. mafiosa zrazu nejak zlepší výsledky tímu… f1 sa od jeho čias zmenila na nespoznanie, dnes sú tam iné metódy, iní kvalitní ľudia. Za mňa len ďalší chaotický krok od Alpinu a nie očakávaná spása.

Mike Krack taky půjde do Audi

Len to nie. Ako budúci fanúšik Audi som vyrazne proti. Ak nezískame Sainza, nech tam ide Mick. Alebo kľudne radšej nejaky ten Maloney alebo koho tam všetci cpú, Perez je hotový.

Russell to nezvládol takticky, škoda.

Peréz trafil bariéru zadkom, by som tipol, že možno bude musieť vymeniť nejaké komponenty

Inak teda môj tip je, že Q dnes pôjde Hamiltonovi. Merc je späť a má rýchlosť, len to Russell podcenil.

Strategovia Alpinu su banda hlupakov. Ked uz bolo na Russelovej jazde jasne, ze trat zrychluje, mali poslat jazdcov von tak ako to urobili ine timy…
Celkom by ma zaujimalo, na co mysleli…

Třeba Renault přizval Flavia, aby je zavřeli společně.

Len vdaka hlupym stategom.

Akože má nahradiť Seidla ? to si moc Audi nepolepší