LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

Kto by ho ako mal chcieť okrem Hondy ?

No ja byť Perezom, tak sa v tom aute už asi radšej rovno zabijem ako predvádzať toto a robiť si každý víkend hanbu, veď to sú najúbohejšie výkony aké som za dlhé roky videl.

To není starost RBR, prostě vyhazov, tlačí se na to, uvidíme. Tsunodu, Ricciho a Peréze si myslím, že nikdo moc nechce, možná Williams

Nerozumiem, na čo sa tlačí, keď mu dali kontrakt aj na ďalší rok ?

zmluva nic neznamena :smiley:

1 Like

To dali i Perézovi. Tlačí akcionáři Visa na to, aby tam dali Lawsona a čeká se na Hadjara z F2

Tsunoda na rozdiel od Ricciarda a Lawsona dáva aspoň športový zmysel.

Úprimne, pre dobro športu by som najradšej tam videl od budúceho roka Sainza. Ale moje realistické ja si uvedomuje, že tam bhde Perez. Aj keď každým víkendom sa táto moja istota ktorú tu prezentujem začína mierne lámať s otáznikom…

Ale na čo ho teda vlastne podpisovali tak skoro ? a čo sa zmenilo oproti momentu, keď dostal zmluvu na ďalší rok ?

@HellHogr Hadjar za Tsunodu to je výhra :smiley:

To já vím, moc logiky u RBR ve výběru jezdců nehledej :grinning:

Toho Hadjara inak nejak moc nechapem, nepride mi moc nadejny a hlavne nemaju umiestneneho ani len Lawsona a netusia co Ricci, Yuki a stale sa nezbavili Pereza, tak naco si to este viac komplikovat…

1 Like

to s tym hadjarom su hlavne len klebety zatial, ze to pisali na twitteri nic neznamena kym to RBR nejak nepotvrdti alebo nevyvrati :smiley: zas netreba verit vsetkemu na internete :smiley:

Sainz nepripada v uvahu kym tam je Maxo a Jos, Ricciardo sice mohol jazdit na testoch s RB autom masaker casy, ale zjavne, to zase “zabudol” a Tsunoda ma aj hierarchicky dovod ist do Acka podla mna

asi kvoli biznisu v LATAMe, nic ine ma nenapada, a historicky sa u pereza uz viackrat ukazalo, ze jakmile podpise, ide vykonom este nizsie

Do Miami ho nemali preco vyhadzovat, RB mal jasne top auto a Perez nosil vysledky, dostal (priskoro) zmluvu…
Ale od Miami je to od Pereza doslova tragedia…

Ricci místo Peréz, Lawson do Visa, od 25 Hadjar misto Tusnody

počkať, my sme sa bavili hlavne o Tsunodovi, že čo sa zmenilo, keď dostal pomerne skoro zmluvu a zrazu by ho chceli vymeniť. U Pereza je to asi jasné

Ten Perez uz si snad robi srandu. A kde bol jeho inzinier? To mu niekto nevie do vysielacky povedat, ze podmienky sa zhorsuju a asi sa nikto nezlepsi, tak nemusi tlacit ako byk? Uplna zbytocnost toto. Na jeho strane garaze to absolutne nefunguje.

Prve dve by som urobil asi aj ja, Hadjara by som neriesil… Jedine ze by Ricci pohorel v RB, vzali Jukiho a ako jeho nahrada k Lawsonovi…

1 Like

Pérez je už pouze zdeptaný uzlíček nervů v Áčku už skutečně nemá co dělat. :pensive:

2 Likes

ok tak ricciardo nezabudol, beriem s5 :smiley: :smiley:

1 Like

Russell prodělal vše.

mercedes taka skolacka chyba s russellom omg …