LIVE: Druhý tréning pred VC 70. výročia F1 | F1online.sk

Hezký černý humor, posílám smajlíka a bod. :smiley:

Asi to vyznělo do černého humoru, ale nebylo to tak myšleno :slight_smile: myslel jsem že ty žertuješ, zase na druhou stranu, možná že Lauda byl v 1976 obětí uvolněné atmosféry, měl našlápnuto na druhý titul, mohl mít s titulem z 1975 a 1977 triple, Ferrari ho mělo. Nikdy se nepřišlo na příčinu, podle videa to vidím na defekt, nebo prasklý, uvolněný závěs zadního kola…to dneska Vettelovi rakev určitě nehrozí.

K tebe sa už ani nevyjadrujem, samé klamstva na Vettela píšeš.

Tam je to čistá nenávist, dlouhé roky na f1.sk nedělal nic jiného než to, co tady: shazoval Vettela při každé příležitosti, která se naskytla, stejně okatým způsobem jako tady. A to je 100% jeho aktivity na fórech o formuli 1, nic jiného neumí. Klasický troll. Doporučuji zachovat chladnou hlavu a úplně ho ignorovat.

1 Like

si precitaj po sebe co pises o merecdese a Hamiltonovi, ty uboziak a ohladom Fetela same klamstva… este nic verejne nevyslo a ty uz opisujes ake chyby ma na monoposte…
som to raz pisal, ze z neho robis nieco co neni a ludom sa to sprotivi viac, ako by LEN neuspel… ale ty z neho robis mucitela, pritom je to priemerny jazdec co je na ceste do dochodku…
len ty to nedokazes pochopit a akceptovat… vsade kde namna ludia reaguju, kazdemu len dopisujes a pritrkavas…
ale na ani jeden argument si este nereagoval, lebo nemas cim… vsetko co pises su len vymyslene bludy a tym mi davas za pravdu… minule ti to pekne HOGAR napisal… a stale dookola si si pisal svoje :smiley:
Ja pisem o Fetelovi iba to co je pravda, zato ty robis z Hamiltona plasticku hracku a barbie… z Wofla klamara… tak kto je tu trollllllllllllllll :money_mouth_face:

1 Like

ak je to na internete, tak to nepisem ja… len som pastol co tam dal niekto iny… takze ak je to klamstvo neni to moje klamstvo… tak sa z toho nervovo nezrut, je to len forum :rofl: