LIVE: Druhý tréning na VC Japonska | Magazín F1 - F1online.sk

Úvodné rozjazdy sú za nami. Pred nami je druhý tréning. Ten bude najdôležitejší pri určení pretekového i kvalifikačného tempa jednotlivých tímov. Pred nami je 60 najdôležitejších tréningových minút.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/148980/live-druhy-trening-na-vc-japonska

Nějak moc se klukům nechce.

A tobě by se chtělo do práce? :grinning:

Mi vždycky. I teď mě nudná F1 pouze zdržuje. :grimacing:

1 Like

Visa válí.
Yúki jede na titul. :crazy_face:

Komentujú stromy, konečne poriadna akcia :slight_smile:

2 Likes

Co sa stalo. Videl som na live ze ziadne časy iba 6 ci kolko jazdcov

chlapcom sa dnes nechcelo do roboty, klasicke vyhovorky “halo sefko, dnes prsi asi nepridem”

Teda ten Sargeant se nenarodil na uplne stastne planete. Minule mu fakticky rozflakal formuli kolega (ja vim ze Alex rozbil svoji, ale s ohledem na to ze ta rozbita zustala Sargeantovi …). Ted si ji rozstreli sam a to jeste tak sikovne, ze znici predni i zadni kridlo nove specifikace. :grinning::grinning::grinning:. To nevymyslis.

2 Likes

Jezsis delaj venku, plastenku nemaj a jezdej v kabrioletech. Co byste po nich vsichni chteli.

By me zajimalo co byste rekl vy, kdyby vas sef postavil do deste a sebral vam destnik. Dyt je to o zdravi.

5 Likes

Takze prsalo ano? Chapem to spravne? :man_shrugging::joy:

skor len tak kvapkalo, na konci sa uz obuvali slicky, sledoval som to popri praci bez zvuku takze detaily neviem ale moc sa teda nejazdilo

Dik. No tak sa uvidi zajtra :man_shrugging::joy:

Očividně se dost nechtělo :grinning:

Najdôležitejší trening a maju to v <>? Tak to bude plaču a nareku zajtra a v nedelu :man_shrugging::joy:

Sou to primabaleriny, jak pise @Lundo_F1 :grinning::grinning::grinning:. Tri kapky a hned hystericky. :grinning:

Kdyby pouze deštník. Jezdcům dokonce uzmuli i modelky, které jim ty paraplíčka držely. :parasol_on_ground:

Cekal jsem Ferraristu a on to je Astonak :drooling_face:

Aha, oni opravdu loni změnili pravidla ohledně pneu tak, že všichni místo výjezdu v FP2 šetřili intermediállky na Q či závod :man_facepalming: Opravdu chytré hlavičky, F1 :clap:

1 Like

No tak to uz bych nevystrcil hla u z garaze. Jako kde to sme? :grinning::grinning::grinning: