Len dvaja jazdci ma cez pauzu prinútili sledovať F1, hovorí Alonso | Magazín F1 - F1online.sk

Fernando Alonso v rokoch 2019 a 2020 vo Formule 1 chýbal. Prestávku si vypĺňal rozličnými aktivitami, ako IndyCar, Le Mans, Daytonou či Dakarom. Od motoršportu si teda neoddýchol a ako sám povedal, zapol si aj Formulu 1. Zaujali ho najmä George Russell a Max Verstappen.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/53536/len-dvaja-jazdci-ma-cez-pauzu-prinutili-sledovat-f1-hovori-alonso

Keby nebolo Hamiltona tak by sa nebolo na co pozerat ani v rokoch 14-16 a 21 ze ano :slight_smile: ale vieme ze Alonsa ako novacik vyprasil tak to nevie prekusnut

Alonso hlavně nedokáže překousnout, když vidí, jak Hamitlon sbírá jend rekord a titul za druhým.

Vyprasit? Ved to skoncilo remizou…najprv fakty treba ceknut

5 Likes

Sranda jak stačí iba zmieniť, že ho zaujal Verstappen a už Hamiltonovci plačú a útočia… logicky sa snaži pozdvihnúť mladé telenty, jasné že ho zaujmú tie a nepovie že ho zaujal Hamilton. Veď ešte v čase dominancie Vettela povedal, že je podľa neho Hamilton lepší ako Vettel a vyzdvihol ho… neskutočné jak je táto komunita toxická… jazdec povie niečo a ľudia prvé čo urobia je, žeho zdr*ú…

6 Likes

Pokiaľ viem, výprask vyzerá inak ako rovnaký počet bodov na konci sezóny…

5 Likes

Trebalo by tiež spomenúť v akom tíme vtedy Hamilton a Alonso jazdili…nebol náhodou anglicky? Myslíte že anglicky tím nechcel pomôcť mladému Angličanovi, alebo rovnako pomáhal aj dvojnásobnemu majstrovi sveta zo Španielska?
Myslíte že odchod Vettela z Ferrari a porazka od Leclerca tiež bola čisto o jazdeckých schopnostiach?

2 Likes

Ano a nie su odpovede, uplne jednoduché bez akejkoľvek snahy znižovať ich kvality.

1 Like

Čas návratu Alonsománie se blíží, pusťte je na trať :heart_eyes: Letos je náš rok :muscle:

1 Like

Súhlasím s touto toxicitou komunity, je rozdiel byť fanúšik a byť blbec…

Tento článok je starsi ale Viete inak čo je na ňom zaujímavé ? Že už zjavne ani ten 2xMS nerozumie F1. O tom že Mercedes nie, to sme si uz vypočuli inde.

Maxa Ok. To je MS a mnohí sa tvaria ako keby s Hassom to dokázal. Ale hen lúzra čo aj vo ‘’vyladenom” aute ako Williams. dokázal nezískat body, urobil par chyb a v pretekoch nic nepredviedol prečo spomína ? Asi ho prihlásim na fórum, aby mu to niekto vysvetlil, ako to je, a priberiem aj TW lebo ten tiež nerozumie F1.

Alebo žeby to bolo cele inak a oni len reálne vedeli čo ten chalan robil v takej technike čo dostal a Alonso žeby vedel čo to je pretekáť v takom aute a zaujat a o čom to je jazdecký aj psychicky ??? A možno že to aj reálne pozeral - o mnohonásobnej osobnej skúsenosti z tohto roka nevraviac.

Každý nech si vyberie. Ja už neviem kto by sa musel k nemu pochvalne vyjadriť, či Nicky Lauda by musel zo záhrobia prísť (inak GR je jediný jazdec junior, ktorému bol ochotný sa venovať a pod kroreho pódium sa prišiel pozrieť - tiež asi len tak pre nič za nič) aby podaktorych presvedčil.

Lebo predpokladám, že od Marca, aj keby hneď vyhrával, to bude autom :smiley: