Leclerc: Vieme, na čom máme pracovať pre budúci rok | F1online.sk

„Je to dobré vedieť, že to novinky z posledných víkendov fungovali. A výsledky sa dostavili aj na trati. No je to ťažké, pri spätnom pohľade sa zdá, že to bolo celkom rýchle. No prejsť si tým v reálnom čase… viem, že mnohí fanúšikovia doma si pomysleli: ‚Prečo ste nič neurobili, aby ste vyriešili túto situáciu?‘ No myslím, že to chcelo čas, dôkladne zanalyzovať situáciu, čo podľa mňa to bola tá najlepšia vec, ktorú sme mohli spraviť. Teraz tie problémy riešime a vyzerá to celkom sľubne,“ dodal Leclerc.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/14621/leclerc-vieme-na-com-mame-pracovat-pre-buduci-rok

S takým rozpočtom mali byť stále hore aj s mercedesom a nie sa potlkat kdesi vzadu lenže keď to tam riadia debili tak to aj tak vyzerá a celkovo oproti mercedesu to ferrari otrasne vypada hlavne ten nos a to som fanúšik ferrari