Leclerc v Kanade opäť prehráva s tímovým kolegom. V tomto roku sú problémom brzdy | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari nepriviezlo do Montrealu žiadne vylepšenia. Chlapci z Maranella sa spoliehajú na optimalizáciu a lepšie znalosti nového balíka, ktorý tím priviezol do Miami. Zdá sa, že to prinieslo určité ovocie a Scuderia vyzerala miestami veľmi konkurencieschopne, najmä v rukách Lewisa Hamiltona, zatiaľ čo Charles Leclerc potvrdzuje svoju nie príliš priaznivú bilanciu na kanadskom okruhu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/233806/leclerc-v-kanade-opat-prehrava-s-timovym-kolegom-v-tomto-roku-su-problemom-brzdy

Jeden je spokojný, druhý nie je, a aj tak obaja skončili za sebou až v treťom rade s rozdielom menej ako desatinu sekundy :man_shrugging:

Vždy, keď prehrá s kolegom, tak spolu s vernou dvojičkou Norďákom hneď nájdu kopu výhovoriek, prečo to tak bolo :clown_face::yawning_face: