Leclerc sa karhá za hodiny v poslednom kole: Nezaslúžil som si pole position | Magazín F1 - F1online.sk

Na mokrej trati sa z vás veľmi rýchlo môže stať hrdina, no oveľa ľahšie porazený. Charles Leclerc sa v sobotu zaradil k tým menej úspešným jazdcom, keď sa v záverečnom pokuse roztočil. Do boja o kvalifikačné víťazstvo teda neprehovoril, za čo si sype popol na hlavu.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/69427/leclerc-sa-karha-za-hodiny-v-poslednom-kole-nezasluzil-som-si-pole-position

Nevadí. Zezadu to je taky dobrý. :facepunch:

A že by nám to režie ukázala? Nevím, co letos dělají, že si takhle podstatné věci nechávají pro sebe… Nebo to uniklo jenom mě?

1 Like

Neukázala aj ja to až teraz vidím

Neukázali, jedine čo sme videli, bola jeho strata 4 desatín v druhom sektore. Škoda, rozhodne mal na P1.
Inak je celkom prekvapujúce, že Ferrari malo tempo v daždi, keďže majú nastavenie s nižším prítlakom, narozdiel od RB, ktorý šiel opačnou cestou.

Žiaľ tento rok je to skoro každý súťažný víkend. Zrejme teraz pre hustý dážď réžia nevidela monoposty.

@Jozef_C Vůbec nám snad v kvalifikaci neukázali jediné auto, které “zažlutilo”, přitom jindy ukazují doslova každou pitomost. Možná to bylo proto, že se jezdilo bez přestávek, ale třeba výřez s malou obrazovkou s opakováním bychom si zasloužili.

Což o to, kvalifikace jsou vůbec Charlesova silná stránka. Zítra si ani netroufám tipovat, tím spíš, jestli se pro změnu pojede na suchu.

Tak na kvaldu bolo Ferrari favoritom v prípade, že bude sucho. Za mokra mal byť RB vďaka vyššiemu prítlaku rýchlejší.
No som zvedavý na preteky. Dúfam, že to zas nepochová chabá spoľahlivosť.

Ani tohle jsem nějak v přenosu neviděl - v Q3 Larifi.

No, to taky koukám… Ale těch žlutých v kvali pár bylo a neukázali nám myslím ani jednu.