Leclerc nie je veľmi spokojný: Nebolo to výnimočné kolo, chýba mi sebadôvera, brzdy neposlúchajú | Magazín F1 - F1online.sk

Charles Leclerc sa po ťažkých týždňoch vracia na koňa. V Rakúsku ho podľa názoru mnohých okradli o pole position, ale FIA rozhodla, že počínanie Georgea Russella bolo v poriadku. Monacký pretekár po kvalifikácii príliš neprotestoval a snažil sa sústrediť na medzery vo svojej jazde, ktoré ho stále trápia.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237432/leclerc-nie-je-velmi-spokojny-nebolo-to-vynimocne-kolo-chyba-mi-sebadovera-brzdy-neposluchaju

Tak aspon ten prvy sektor je paradny :smiley:

1 lajk

Dej to pryč :man_facepalming: :sweat_smile:

1 lajk

Ale tak ElNano sa posledny sektor hecol :smiley:

Je to příliš strašný :pensive_face:

1 lajk

Ještě, že jste si nevšimli, že to je z FP3 a ne Q :smiley:

1 lajk

Když vidím ty sloupy, tak si říkám, že Aston je ideální základní šutrák.
Jen ten Alonso v posledním sektoru zase nabourává základnu. :grin:

Je to napisane hned hore PRACTICE3. Vieme, ze je to z tretieho volneho ,)