Charles Leclerc sa po ťažkých týždňoch vracia na koňa. V Rakúsku ho podľa názoru mnohých okradli o pole position, ale FIA rozhodla, že počínanie Georgea Russella bolo v poriadku. Monacký pretekár po kvalifikácii príliš neprotestoval a snažil sa sústrediť na medzery vo svojej jazde, ktoré ho stále trápia.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/237432/leclerc-nie-je-velmi-spokojny-nebolo-to-vynimocne-kolo-chyba-mi-sebadovera-brzdy-neposluchaju
