Leclerc má ťažké srdce na Sainza: Prekročil hranice | Magazín F1 - F1online.sk

Na Carlosovi Sainzovi sme si v šprintových pretekoch mohli všimnúť, že mu rýchlosť ani odvaha nechýbajú, no zároveň ani poriadna dávka rivality s Charlesom Leclercom. Dvojica sa dostala do potýčky v štrnástej zákrute, čo Charles Leclerc vyčítal svojmu kolegovi hneď po šachovnicovej vlajke, ale aj pred mikrofónmi.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150957/leclerc-ma-tazke-srdce-na-sainza-prekrocil-hranice

Ziadna drama sa teda nekonala

5 Likes

Taky mi to tak prijde.

Mne stacilo, ze sa Sainz po sprinte ospravedlnil a zdovodnil situaciu. V sprinte samotnom mi tento pohlad chybal

1 Like

No, bylo to podobné jako svého času Rosberg s Hamem :slightly_smiling_face:

Já jsem cšelou situaci viděl tak, že Sainz byl docela dlouho s Alonsem nastavený do bojového režimu, zatímco Leclerc se celou dobu pouze vezl.
Nemyslím si, že by Sainz měl v takovém případě Káju slušně pozdravit a řeknout mu prosím račte pane.

2 Likes

Od tý doby, co pustil k vodě tu nejkrásnější ženu, co kdy v F1 byla, tak jde jeho křivka jedním směrem. :expressionless::expressionless:

Sainz by s ní měl přijít do boxů :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ne né, to může dělat pouze Gasly Oconovi. :grin:

Ono to tak je už dlhodobo. Stačí si spomenúť na minuloročnú Monzu, keď CS bojoval s obomi RBR, ChL sa len vozil vzadu. Potom, aj napriek príkazu tímu držať pozície, ChL takmer vybúral oboch. A dnes bude tliachať o prekročení hranice :roll_eyes:

Carlos už je tak trochu cízí, proto by si měl Kája uvědomit, že je téměř stejný soupeř jako všichni ostatní.

Od Sainze nemůže čekat žádnou spolupráci.
Za mě tohle byl větší faul, než předvedl opentlený Alonso, ale co se dá dělat, jede se dál. :slightly_smiling_face:

Sainz stratil veľa času kvôli dobrej obrane Alonsa. A hlavne sa nemusí hrať na tímovosť vo Ferrari ide mu o čo najlepšie miesto pre budúci rok.