Leclerc má problémy s časovým posunom: Vstávam tu o štvrtej | Magazín F1 - F1online.sk

Kolotoč Formuly 1 docestoval do Kataru, kde ho čaká posledná veľká cena z aktuálnej pretekovej trojičky. Vzhľadom na to, že za nami je už devätnásť súťažných víkendov, piloti za posledné tri týždne nalietali okolo 30-tisíc kilometrov a prestriedali niekoľko časových pásiem, to na nich zanechalo svoje stopy. Charles Leclerc vo štvrtok priznal, že má problém sa tak rýchlo adaptovať na ďalšiu zmenu pásma.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/48606/leclerc-ma-problemy-s-casovym-posunom-vstavam-tu-o-stvrtej

:smiley: … A? . Ako väčšina Slovákov ráno do práce. Za tie prachy čo berie by mal vstávať na povel :smiley: Ok, beriem cestovanie a časový posun z Brazílie na stredný východ… ale aj tak… Čo ja by som dal za to aby som bol v nedeľu v Brazílii a vo štvrtok v Katare a mal takéto problémy. .

1 Like

Ak má s tým problém Leclerc, ktorý má myslím pomerne dobrú disciplínu, tak by ma potom zaujímalo, čo na to hovorí taký mončičák Júki :slightly_smiling_face:

1 Like

Ahoj, keby si nečítal len medzi riadky, a nevytrhol kontext videl by si, že som napísal: “Ok, beriem cestovanie a časový posun z Brazílie na stredný východ” . . :wink: Ale kto nechce, žiaľ nechce … :slight_smile:

Aha, no jasné. Tu je ten problém :smiley: