Kým by chcel byť Vettel na jeden deň? Byť mravcom by bola zábava! | Magazín F1 - F1online.sk

Sebastian Vettel v sebe nezaprie veselú povahu s veľkou predstavivosťou. Nemecký šampión, ktorý čerstvo ohlásil odchod do výslužby, čelil otázkam fanúšikov. Ako to už v takýchto situáciách býva, boli nápadité, ale nie také nápadité, ako odpovede štvornásobného šampióna.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73617/kym-by-chcel-byt-vettel-na-jeden-den-byt-mravcom-by-bola-zabava

Seb bol jediny kto v 2015 dokazal prehanat Mercedesy.
Skoda, ze mu Ferrari nedalo podporu kt.potreboval, rok 2018 mal byt jeho.

2018 mohl vyhrat, asi ho to prestalo bavit tak to odparkoval.

Já jsem mravcom téměř celý život a můžu Vettelovi vzkázat, že to vůbec není špatné. :upside_down_face:

2 Likes

Keby okolo toho svojho odchodu tolko nekvakal tak by snad mohol este aj s Alpinou podpisat lukrativnu viacrocnu zmluvu. Urcite by bol zo sportoveho hladiska zaujimavejsi ako trapiaci sa Ricciardo, jeho adoptivny syn Schumacher, ci dokonca dovolenkar Hulk. O komercnom hladisku ani netreba rozpravat.

To by podľa mňa mohol stále keby chcel, no myslím si, že si to premyslel dobre a bojovať len o nejaké body mu nestojí za to aby nevidel svoje dcéry vyrastať kým ešte majú o neho záujem ktorý o 2-3 roky asi už nebude taký veľký.

1 Like

Zkusit si život mravence… :slightly_smiling_face: :+1: Typický Seb.

@bob2 Před několika dny tu byl hezký článek na základě rozhovoru, který poskytl bývalý tiskový mluvčí Ferrari. Korigoval mnohé předsudky, které někteří šířili jako “pravdu boží”. O roku 2018 jakbysmet.

@helmutko Pokud by Sebastian chtěl, může se sám Alpine ozvat. Hloupý není, dát dvě a dvě dohromady si umí, navíc zná Szafnauera osobně a intuice mi říká, že ti dva si osobnostně vyhovovali. A nikdo by mu nevyčítal, že změnil názor, protože z jeho vyjádření jasně plynulo, že ho nemotivuje jezdit na chvostu pole a bojovat o bod nebo dva. Podpořilo to i vyjádření jeho otce. Aston Martin má bohužel sestupnou tendenci, pokud jde o mezisezónní vývoj: v roce 2021 nenavázali na výkonnost roku 2020 a letos zaostali dokonce i proti redukované výkonnosti loňského roku. Osobně si ale myslím, že podstatnou součástí Sebastianova rozhodnutí byly rodinné ohledy a ty by mohla přebít snad jedině perspektiva vítězného vozu v příštím roce.

Díky za tip na zaujímavý film Sebíku. Kde je Fred? nepoznám, ale hrá tam môj obľúbenec, tak to skúsim.

Navyše máš aj kámošku lienku Gvendolínu, takže tebe je sveta žiť :slightly_smiling_face:

2 Likes

O nic nejde, kazdy muze mit nazor, spatny je si za nazory nadavat, hlavne to pak na skle vypada dost blbe, jsem nudnej ze :grinning: