„To znamená, že sme sa niektorých vecí museli vzdať a tiež sa niečo naučiť. Myslím, že od toho bodu sa to omnoho zlepšilo. Iste, chápanie niektorých vecí muselo začať od začiatku, napríklad nastavenie a podobne, no pocit v aute sa zlepšil. Bolo oveľa konzistentnejšie,“ povedal Kvjat, ktorý vysvetlil, že oný zlomový prielom nastal v Belgicku.
Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/15555/kvjat-vysvetlil-svoje-trapenie-z-uvodu-roka-nevedel-som-sa-zladit-s-autom