Kvíz: Spoznáš pilota F1 na fotke z detstva? | Magazín F1 - F1online.sk

Pri dnešnom kvíze sa azda aj zasmejete, budeme sa totiž prehrabávať v rodinných fotoalbumoch jazdcov Formuly 1! Aj keď sa niektorí veľmi nezmenili a určite ich rozpoznáte i bez toho, aby ste si pozreli možnosti, pri iných sa možno zapotíte a budete krútiť hlavou nad tým, ako ich tie roky zmenili.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/54049/kviz-spoznas-pilota-f1-na-fotke-z-detstva
1 Like

18 z 20 :man_facepalming: :tipping_hand_man:

19/20 - len Alonsa som označil za Massu :smiley: . . chytáky…

20/20 a na konci obrázok jednookeko pána doktora :joy::joy::joy:

20 Z 20 v pohodicke

Ako tak pozeram, Russell sa od detstva ani nezmenil.

20/20 ale pri 2 alebo 3 som sa zapotil riadne :smiley:

Ja tiež, úplne rovnako.

Inak, Lando a George zdá sa nestarnú. :smiley:

2 Likes

Naopak Verstappen moze bohu dakovat za to, ako mu roky pomohli. :slight_smile:

19/20 Alonso mi ušiel :smiley:

20, i když Gaslyho jsem trochu hádal.

20/20

Ale Alonso tiež má potrápil. A ešte asi 2 boli také, že už už som dávala niečo iné.

@Gastone áno tie 2 boli úplne jasné, ale zase v ich prípade to bolo nejakých 5-6 rokov dozadu čo nie je tak veľa. Podobný je aj Carlos tiež až tak sa nezmenil a Charles Ale myslím, že im všetkým vek len a len prospel :sweat_smile: to iste Pierre a Max

Estabanove zuby - dorástla mu k ním tvar.

Ale musím povedať, že najrozkošnejši bol ako dieťa Valteri😍

1 Like

19/20 toho Alonsa som fakt nespoznal. Za mňa čistý Massa.

Taky tak, Alonso/Massa… Ale jsou si podobní!!!

1 Like

Tak to nie sú až take staré fotky v jeho prípade. Mal tam tuším 15 rokov.

Ale hej dospel a výrazne schudol čo vidno na tvári ale inak sa nezmenil.

Aj keď ja sa stále smejem na fotkách ktoré teraz zverejňuje Mercedes také, že 2017. Vtedy mi to prišlo normálne, ale teraz sa zvyknem pousmiať aké bol vtedy decuľo :joy:

@Ivo123 mne skôr bil do Micka ale potom som si povedala, že pristará fotka

Perez ma dostal, pomylil som si ho s Albonom. Ale napr taky Bottas sa nedal pomylit :grin:

18/20
Alonso button
Rosberg button
Ale dobre

20/20, jediny problem bol Alonso, tam som skoro dal Massu.

Vacsina jazdcov boli pomerne skarede deti.

U Carlosa som si zo začiatku nebol vôbec istý a dal som ho v podstate len preto, že žiadna iná možnosť mi tam nesedela. Zato ten Charlesov vážny a zádumčivý pohľad bol jasný hneď. Rovnako ako Kimiho pohľad “dajte mi všetci pokoj” :smiley:

Podarilo sa ti ma úprimne rozosmiať. :smiley: Ale veľmi vý■■■žné.
Ehm, z nejakého dôvodu sa tu cenzúruje skupina písmen s.t.i? Niekto asi nefandí Subaru. Tak každopádne to malo byť v.ý.s.t.i.ž.n.é…

3 Likes

Sakra Alonsa z Massom som sa sekol ale 19 spravne.