Ktoré historické rekordy môže Verstappen do konca sezóny zlomiť? | Magazín F1 - F1online.sk

Pri spomienke na úvodné tri podujatia tohtoročnej sezóny sa zdá takmer neuveriteľné, že píšeme nasledujúce riadky, ale Max Verstappen môže vo zvyšku sezóny zlomiť niektoré z historických rekordov, ktoré rozhodne nemajú punc symbolických. Jedná sa o naozaj významné míľniky, ktoré patria tým najväčším velikánom.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/77041/ktore-historicke-rekordy-moze-verstappen-do-konca-sezony-zlomit
1 Like

Je jasne ze pravidla se nepovedla, je to horsi nez kdy jindy. Takova dominance tady jeste nebyla.

Chudak Verstappen, loni titul podfukem, letos se jen vozi v nejlepsim aute. Jeste ze mi vydelava penizky :monkey:

2 Likes

Plakat bolo treba poslednych 7 rokov, ked Mercedes nemal konkurenciu a nakladal vsetkym…

Ja neplacu, dobre se mi tipuje, ale ta dominance je nejvetsi ne za poslednich sedm let, ale za celou historii F1. Letosni titul bude mizerne kvality bez boje, na tom se shodneme…

1 Like

konstruktersky titul preco nie kvalitny?

Ty si chory… hrabe ti?

Slaba zaplata, nuda.

Náhodou táto sezóna bola super, prvých 5 pretekov :grin::grin::grin:

1 Like

Chudak… vlastne lutujem vsetkych co kedy vyhrali titul a sedeli v naj aute sezony… za trest

Ked max tuto sezonu krical ,yessss"’ ked mu v prvych podujatiach sezony zhorel motor, tak mi to pripomenulo lewisove ,unbelieveble’’ ked mu minulu sezonu na konci pridali vykonu az ho to dohnalo k tomu ze vlastneho inzinira vo vysielacke obvinil , this is getting manipulated man" … a max v tom zavode tiez povedal svojmu inzinierovi so sklamanym hlasom ,classic" ked prisiel SC a dal mu sancu vyhrat… darmo ved kto by uz chcel vyhravat

1 Like

Aj tak to je dost skreslene, mame max pocet velkych cien a bodovanie 2,5 nasobne.

Chlapci mate tam chybu:

Tento historický zápis patrí Lewisovi Hamiltonovi a datuje sa do roku 2019. Jeho Mercedes v danej sezóne vyhral 15 z 21 veľkých cien a vtedy čerstvo šesťnásobný šampión zakončil rok so ziskom 413 bodov.

Vyhral “len” 11 VC

Nepochopils o cem je muj koment, zopakuji o dominanci ktera nema obdoby v historii F1.

to ano, nad ziadnou v minulosti sa tak nevyplakavalo ako to vedia svedkovia posledne 3 mesiace.

1 Like

Nevraviac o tom, ako moc je nafúknutá totálnou neschopnosťou Ferrari.

1 Like

mna to prekvapuje ako može povedať niekto že tento titul v tom to roku je slaby čo pak titul nema ziskať ten naj lepši ? môže max za to že skratka samu tuto sezonu nykto nevirovna ? môže zato red bull že postavil auto ktore je rychle a aj spolahlive a v kritickych mometov pride z dobrou strategiu zatial čo ostatne timy maju problem z spolahlivostov nebo zle naplanovanou stratergiu ?? asi tažko ždy bude nejake auto lepšie ako druhe a ždz bude nejaky pilot lepši ako druky pilot

1 Like

Aha ty budes isto proamericky presstitut z Markizy :rofl:

O to se podelili oba piloti, ne jeden.

2016 byl souboj do konce panejo a jakej… letos nuda a navic dominance pouze jednoho, je to strasny…

ale takato dominancia jedneho jazdca ma obdobu v F1. Ascari, Clark, Schumacher, Vettel aj Hamilton.

Ascari vyhral 75% zavodov sezony 1952. Je pravda, ze ak Verstappen vyhra vsetky zvysne zavody tohto roku tak dosiahne cez 77% uspesnost v sezone, ale je to velmi podobne ako ostatne dominancie F1.

2 Likes