Kráľ dažďa Hamilton: Na suchu by sme nemali šancu | Magazín F1 - F1online.sk

Od „auto je naozaj hrozné“ až takmer k pole position. Situácia Mercedesu vyzerala po tréningu a prvých dvoch častiach šprintovej kvalifikácie vskutku pochmúrne. Tímu však priali nebesia a stále sa môže spoľahnúť na Lewisa Hamiltona, ktorý v kariére už nespočetnekrát dokázal, že v daždi a pri nízkej priľnavosti mu to skutočne ide.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/150738/kral-dazda-hamilton-na-suchu-by-sme-nemali-sancu

Král deště :rofl: :rofl: :rofl:, jednou mu vyšla kvalifikace na dešti, si pamatuji jak tento král deště dostal klepec od Williamsu v Belgii na dešti :laughing:

1 Like

S 5 autem se dostat na P2, to je opravdu bravůrní práce. :clap::clap:
Lando opět skvělý. Škoda, že nechce víc a výš. Má na to. :wink::+1:

3 Likes

Lewis bol vždy dobrý v daždi, som rad, že to potvrdil :wink:
A áno, veľa záleží na tom, ako auto pracuje s gumami. Keď to ale bolo v prospech Maxa, všetci hovorili aký king. Keď je to opačne, tak sa s tým niektorí nevedia zmieriť :laughing: :grin:

2 Likes

Tak si spomeň aký klepec dostali ostatný jazdci od Hamiltona v Silverstone 2008

2 Likes

Aj Carlos je kráľ dažďa:

2 Likes

Překvapivé :thinking: :thinking: :thinking:

2 Likes

Zreje nám ako víno :slight_smile:

2 Likes

zato maxík je naozajstný kráľ…s bezkonkurenčne najlepším autom,dostať cez 2 sekundy,to je na uterák…

Aj my si pamatame, ze si sa posieral do 14tich rokov :rofl:
Wolf v avatare, hejty na Hamiltona… dalsi pravy fanusik F1…

Max narozdíl od tvého boha dokázal vyhrát aspoň s jedním autem co nebylo naprosto dominantní :sweat_smile: :sweat_smile:, to kde je Lui bez dominantního auta nám ukazují poslední 2 roky, ani 1 vítězství je skvělá vizitka

áno vyhrať s pomocou Masiho,bolo fakt grandiozne :smiley: v prvej polovici sezóny bol lepší RB v druhej Merc,bol to vyrovnaný súboj,vyrovnaných pilotov…navyše ja Mercu ani hamovi nefandím,len mi lezú na nervy,tupí hejteri s IQ škrečka…to vo vašom švejkolande,nemáte F1 stránku,tak preto chodíš smradiť na SK?

Jen tak mimochodem.
Král dažďa Hamilton nikdy nebyl.
Kdyby někdo tahle označil Buttona, tak bych asi nic nenamítal, ale ale skutečným králem deště byl Senna.