Kedy Ferrari doženie Red Bull? Keď budeme takto pokračovať, je to otázka času, hovorí Leclerc | Magazín F1 - F1online.sk

Ferrari sa v úvode sezóny 2024 etablovalo ako druhý najrýchlejší monopost po Red Bulle. Tretie miesto Carlosa Sainza v Bahrajne a tretie miesto Charlesa Leclerca v Saudskej Arábii to potvrdili. Strata Ferrari na Red Bull je však v pretekovom tempe naďalej minimálne tri desatiny na kolo a ako povedal aj sám pilot tímu Charles Leclerc, toto číslo je vo svete motoršportu dosť vysoké. V porovnaní s úvodom ročníka 2023 sa však Scuderii podarilo stratu výrazne znížiť a monacký pretekár dúfa, že tím bude pokračovať v nastolenom trende.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147214/kedy-ferrari-dozenie-red-bull-ked-budeme-takto-pokracovat-je-to-otazka-casu-hovori-leclerc

Otazka casu…
Ten cas je minimalne tento a buduci rok…

Tohle uměle udržování naděje na někoho možná funguje, já to ale nejsem :smile:

Ja ako dlhorocny fanusik jasne viem, ze sa na RB nedotiahnu.
Jedina moznost je kupit Neweyho a dalsich 20 top spickovych inzinierov do Talianska.
To jedine pômoze.
Leclerc aj Hamilton so zvesenym nosom budu odchadzat od Ferrari, tak ako Alonso aj Seb.
Ale fandim, prajem nech nejaky ten pretek vyhraju, to sa im obcas môze podarit.

no dobre, ale v '26 sa rozdavaju karty na novo. a tam by som ferrari nepodcenoval

1 Like

Prinajlepsom to bude ako v 2022.
Leclerc vyhra prvych par pretekov.
Sezonny vyvoj ma ferrari tradične slabý, po letnej prestavke ho RB alebo Mercedes vzdy prevalcoval a tak to aj bude.
Preto nema Alonso a Seb titul s ferrari, kvôli slabemu sezonnemu vyvoju, pre nic ine.
Ale nedam na nich dopustit, stale su vpredu, cele roky + maju hendikep ze nesídlia v Anglicku, hlavne o tom to je.

Dávám bolševikovi rok, maximálně dva! :smiley:

Moc skepse tady cítit, nevzdávejte to :muscle:

A teď si vem že by opravdu od roku 26 měli dominantní auto, to by si Lui už fakt musel vybrat veškeré štěstí světa aby se tohle stalo, doufejme že Ferrari půjde výkonostně dolů :laughing: :laughing:

Simone Resta a Enrico Sampo opouštějí Ferrari a připojují se k Mercedesu. (nejdříve 2025)

1 Like

Tak to vypada, ze Ty nie si fanusik Ferrari …
Co zle Ti urobili ?

Zadnej strach, Leclerc ukaze i ty zabedneny casti sveta, ze hamilton je druhoradej pilot.

2 Likes

Já byl vždy fanda Ferrari, ale od doby co oznámili Luiho skončil náš dlouhodobý vztah s týmto týmem :sweat_smile: :sweat_smile:

Ještě že tam zůstal Charles, kdyby tam měl dalšího Bottasku tak by mohl získat další titul jenom díky autu, ostatně jako jeho všem 7 titulů

1 Like

Ja som dlhodobý fanúšik FERRARI a nie len v dobrých, ale aj v zlých časoch a asi aj ostanem. Fandím Ferrari bez ohľadu na to, kto je ich jazdcom a verím, že sa im bude dariť …

2 Likes

Takto sa pozna pravy fanusik :facepunch:

Ja som neznasal Alonsa ked drtil Schumiho v 2005.
V momente ked si sadol do ferrari, Alonsovi som fandil.
Neznasal som Vettela ked v dominantnom aute drtil Alonsa.
V momente ked si sadol do ferrari, Sebovi som fandil.
Do Hamiltona som sa navazal na fóre kde som len mohol, povazujem ho za velke dieta stasteny ako Vettela, ktory mal dlhorocne stastie na dominantne auto.
V momente ked si sadne do ferrari, nebudem mat s Hamiltonom ziaden problem …
:racing_car:

Presne tak to je pravý fanúšik Ferrari.

1 Like

Pokiaľ tam nie je Sainz že?:grinning:
Lebo Sainzovi sa vo Ferrari za žiadnych okolností nefandí.

Carlos v sobotu pole a v nedelu win kvoli vyoperovanemu slepaku usetri na vahe a toto bude ten faktor co zavazi :+1:

1 Like