Kamala Harrisová je veľkou fanúšičkou F1: U nás to sleduje celá rodina | Magazín F1 - F1online.sk

No Dejve… Jsem na tebe hrdý. :heart:
Hezky jsi to napsal. :slightly_smiling_face::+1:

2 Likes

Nevies citat? Pisem obaja

Takže tu máš svoje proruský mentalbreakdowns, hlavně, že si to máš, jak obhájit ty tvoje lži :joy:

1 Like

No, já ti píšu, že to dneska od rana zasírá Jos, znova. Má zase nejvíc příspěvků a přes polovinu má útoky.

Mne to je fuk, zasierate to tu viaceri

Tak si vem Jose a běžte ven, uděláte líp :slightly_smiling_face:

Ja tu ostanem s tebou :heart:

Nemůžeš být na mně furt závislí

S tym makkym i urcite nie

Mám zavolať Situsovi, že si mu zas ušiel a ešte k tomu aj bez košíka?

To je fakt už veľa dpc, ten starý dedo by si mal na to dávať pozor, lebo ty keby nieko kusneš, tak amen tma s ním, to by malo vážne následky. :rabbit:

tak ty jsi měkkej celej, odvez si Jose, ten už má zas pěnu u huby :smiley:

Na to, ze je tema politiky/vojny vzdy vybusna, to tu iskrilo nastastie pomerne malo a myslim ze z oboch stran bola viacmenej slusna a vecna, to je fajn :slight_smile:

Pri citani som si spomenul na moju diskusiu s @Explorer o filmoch/serialoch (@PUFF neviem ci hladas aj dokumentarne) pred par dnami a v suvislosti s touto temou vsetkym velmi odporucam doku-seriu Turning point: The bomb and the cold war

Z nazvu je jasne comu sa venuje (cca po dekadach), ale velmi to suvisi so sucasnym konfliktom (tiez sa mu venuje) a geopolitikou. Obrovske mnozstvo faktov a arch. zaberov, vypovede vtedajsich aj sucasnych akterov, odbornikov a osobnosti a zjavna snaha o vyvazenost/objektivitu.

Mozno ak by to videlo/vedelo viac ludi, bolo by vo svete menej cierno-bieleho videnia, ktore skoro nikdy nic dobre neprinasa :slight_smile:

3 Likes

Já koukám na seriály pro hlupáky. Mi radíte moc chytrý věci. :smiley:

Tulsa King, nebo novej seriál Penguin

Ono diskutovať sa tu dá aj pri názorovej nezhode, pokiaľ niekto nie je fanatik (F1), názorový extrémista (politika) alebo mentálny chudák (Hogr).

Nemusíš @Matti potvrzovat, že problém v diskuzích jsi vždy ty

Ja som tu diskutoval bez problémov, kým si neprišiel ty, chudáčik. :slight_smile:

Až dokoukám Umbrella Academy, tak chci zkusit toto…

Jo to je taky fajn

Jo? Takže @Matti zmiňuje, jak to tu bylo v klidu, něco popisuje, a ty přiběhneš s útokem na mě? Ty jsi hroznej chudák, ale mentální. Zesral si dneska 4 diskuze, a pak se tváříš, že nic. Je to trapné, ohrané a nikoho tím neoblbneš, máte tu partičku, co si tu ho-ní navzájem a utvrujete se ve své zoufalosti, dneska tomu dal korunu tiMur.
Už na mě přestaň reagovat, nedolejzej, vůbec mě nezmiňuj a uvidíme, jak dlouho a jestli vůbec budeš tohohle schopnej, chudáku.