Kamala Harrisová je veľkou fanúšičkou F1: U nás to sleduje celá rodina | Magazín F1 - F1online.sk

Tomu hovoríme poriadna prezidentská kampaň! V očakávanom súboji Donalda Trumpa s Kamalou Harrisovou sa stretávajú v podstate dvaja fanúšikovia Formuly 1, hoci v čase volieb sú všetci politici fanúšikmi všetkého. Demokratická kandidátka však tvrdí, že u nich doma to v čase nedeľných pretekov vyzerá podobne ako v obývačkách mnohých z nás.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/174294/kamala-harrisova-je-velkou-fanusickou-f1-u-nas-to-sleduje-cela-rodina

Áno áno, pred voľbami sú všetci kandidáti fanúšikmi všetkého.

8 Likes

Klasicka agitka, mikrovlnka uz pipa, ze polievocka je zohriata :ok_hand:

3 Likes

Mohol jej dať vymenovať aspoň 10 pilotov a 5 majstrov sveta a bolo by po fanúšičke. :joy:

7 Likes

tak to je velke stastie, ze dalsia VC bude v Austine (Texas), lebo Bidenovci teraz nasmerovali velky hurikan na Floridu. Kacer Donald povedal, ze Bidenovci to vedia riadit… tak to musi byt pravda!

1 Like

To je v pohode, kym som neotvoril clanok, tak som ani nevedel kto ona je

1 Like

Ak by sa jej to opytali tak by urcite vytiahla nieaky pribeh o tom ako niekto z jej rodiny je tiez zavodnik a tragicky zahynul a podobne blbiny len aby sa vyhla hlavnej otazke :smiley:

3 Likes

To Raptor22: No, pre Harrisovú je to nepochybne rana z ktorej sa len tak ľahko nespamätá. Práve si vyhral Trumpovi voľby… :slight_smile:

Tak teraz si trafil klinec po hlavicke. @raptor22 urcite pisal svoj prispevok s tymto umyslom. :wink:

1 Like

Ja som tento tvoj test dal mojej polovičke a prešla na výbornú.
Tak som ešte doplnil nech povie aspoň päť mien jazdcov, ktorí už nejazdia.
A ona začala: …Hmm…Ricciardooo :see_no_evil::joy:

*Kruté

5 Likes

Uz od zaciatku mi bola sympaticka. Drzim palce vo volbach.

3 Likes

Taky držím palce, ale Elon začal kupovat hlasy pro Trumpa

To je ta Klamala Harris co ma same ekonomicke atomovky v rukave ?
Ako napriklad fixne ceny za potraviny, odpustenie dlhov, zdanenie nerealizovaneho zisku atd atd ?
Mi to pripomina jedneho pana z Trnavy, co chcel vytvorit Svajciarsko zo Slovenska, a tak hadzal atomofku za atomofkou …

1 Like

ano, napady ako Mao-Ce-Tung.

jednym slovom sympatacka :smile:

2 Likes

A ked nahodou nevyhra, aspon budes moct poslat tie desiatky milionov Trumpovych volicov do p*ce, ako to mas vo zvyku. V podstate ako u nas, len v ovela vacsom meritku, to si prides na svoje. :wink:

3 Likes

Top. :joy:

Keď prídem domov, dám mojej rovnaký test. Som zvedavý hlavne na tých 5 MS či dá. :sweat_smile:

1 Like

To je tá demokracia, ktorú tak uznávajú, v praxi. Buď vyhrajú moji alebo sú väčšina cocoti. :sweat_smile:

Klamala je hotový ekonomický génius a presne to, čo USA potrebuje. :clown_face:

1 Like

A to koho zaujíma čoho je fanúšikom táto štetka?

Jj, presne tak som to myslel :rofl: Odhalil ma :smirk:

Co ja? To predsa detektiv Pepo na to svojim vycibrenym umom prisiel. :wink: