Kamala Harrisová je veľkou fanúšičkou F1: U nás to sleduje celá rodina | Magazín F1 - F1online.sk

zmena posobi ako prevencia pred demenciou, mal by si byt rad, ze sa o vas takto staram.

1 Like

A jak definuješ právnický luxus?

6 firem za 3 roky

1 Like

to by ludia museli mat rozum.
A na to teda nevsadim

Cina hlavne maka.
To by si malo Usa brat inspiraciu. Miesto vecnych vojen a okupacii, trocha nieco tvorivejsie.
Ja viem, som idealista :upside_down_face:

kladiem si otazku, co je potom Klamala ? :thinking:

Cakal som tuto whataboutism otazku :smile:

Kamala ma clanok a pozornost a chudaka Sulajema si u nas ledva niekto vsimol :smiley:

3 Likes

spíš jsi hodně naivní

1 Like

Zmanipulovaná západně propagandistická média, tomu se nedá věřit! Musíš si to ověřit v nezávislých médiích…třeba na Sputniku :sweat_smile:

2 Likes

no ked vezmem v uvahu, tie vsetky koniny co natarala, tak ta otazka sa musi polozit.

1 Like

Z kaluze do blata

Aspoň to vidíš realisticky (ide len o to, kto je kaluž a kto blato) a nie ako miestny vyznávači Klamaly (resp. hocikoho proti Trumpovi). Takí by Klamale tlieskali aj keby povie, že 2 a 2 je 5. :slight_smile:

1 Like

Tak to mas vsade tak, aj na slovensku to tak bolo, nechceli progresivcov tak maju vyssie dane atd

Tymto som vycerpal mnou nenavidene politicke komentovanie tak zas priste u tejto temy :smile::hedgehog::hedgehog:

Mne je to jasne, ja len narazam na skupinku liberalnych fanatikov, ktori si myslia, ze PS by tu zo Slovenska spravilo Svajciarsko, pritom realita je taka, ze by sa nezmenilo takmer nic, iba by svoje nazory nerazil Fico, ale LPGTDI komunitka. Je to blato a kaluz, zalezi len na osobnych preferenciach.

Dane by sa zvysovali tak ci tak (navrhoval to uz aj Odor so svojim Legom, ktorym sa tak ohanaju a sami ani nevedia, co tam bolo za navrhy). A za konsolidaciu v takejto miere sa mozme podakovat najma Matovicovi, ktoreho zvolili ti, co najviac bojuju proti hranolovi. :smiley:

1 Like

Základný problém celej politiky je

“Môže za to XY”

1 Like

Ano Trump je populista a nie je to idealna volba ale volba militantnych demokratov bude len predlzenie tragedie pre Europu. Trump urcite nevyriesi vojnu na UA do 24hod ale uz len to, ze sa za jeho prveho funk. obdobia stretol s Putinom a Kimom svedci o jeho aspon ako takych diplomaickych schopnostiach, nehovoriac o tom, ze kym bol on prezidentom tak neboli vojny a aha co tu mam po 5 rokoch toho nekompetetneho blazna. Na zaciatok uplne staci prestat tlacit zbrane na UA a podporovat tak vojnu a zacat konecne rokovat o mieri a garantujem ti, ze hned to bude mat rychly spad. Alebo si tak naivny a myslis si, ze zbrane tomu naozaj pomozu? Pozri ten konflikt tam trva dlhe roky, nakoniec sa aj tak budu musiet dohodnut, vzdy je to o kompromisoch ako cely zivot, nemam rad tu progresivnu demokraciu stylom - bud bude sloboda podla nas alebo ziadna.

1 Like

Nevím no, tak samozřejmě, když přestane podpora Ukrajině, tak konflikt se vyřeší, ne mírovou cestou, ale Rusko si zabere co chce. Jsi hrozně naivní v tom, že "války " nebyly, když Trump byl lrezidentem, války byly, třeba ta v Sýrii. Trump se potkal s Putinem i z toho důvodu, že je sponzorovanej ruským režimem, to jsem myslel, že to víš. Naopak Trump zaváděl ekonomické nesmysly vůči Evropě, viz ty nesmyslně zvýšené cla. Ok, nemáš rád demokracii, ale tak je potřeba se na to kouknout ze širšího pohledu.

2 Likes

Ako uz to tu nechcem zbytocne rozmazavat, sme tu predsa pre F1 a nie pre USA :smiley:
Tak kazda strana ma svoju pravdu a nikto z nas laikov uplne nevidi co v skutocnosti sa tam deje, mne len pride, ze riesenie demokratov nefunguje tak by som skusil iny pristup a nemyslim si teda ze Rusko si zaberie co chce :smiley: to zas len media strasia vsetkych. No o tomto tvojom nazore presne hovorim - nenapisal som, ze nemam rad demokraciu, ja ju praveze mam rad ale ale podla mojho nazoru usudzujes, ze som nedemokraticky rusofil co vobec nie je pravda, t.j. ak nezdielam tvoj nazor tak som automaticky hlupak. Cely svet je na hlavu postaveny.

4 Likes

No ta podpora Ukrajiny teda tomu konfliktu riadne pomohla. Uz dva roky citam ako Ukrajinci drtia Rusov a su pomaly pred Moskvou. Teda aspon to sa mi snazil nahovorit Dennik N.

A najviac tomu pomohol britsky premier, ked presvedcil hlupaka Zelenskeho, ze maju sancu to uplne vyhrat. :joy:

Rusom povodne islo len o uzemia, na ktorych ukrajinska vlada po majdane robila zverstva na ruskej mensine a aj tak boli ovladane viacmenej separatistami. Ale prisiel mierotvorca Johnson a hlupacik Zelenskyj mu uveril. A teraz Rusov uz nikdy nikto nedostane z uzemi, ktore odvtedy ziskali. Ved to by ani nedavalo zmysel pre Rusov.

Tak ako nikdy nikto nedostane Ukrajincov spat na Ukrajinu po vojne. Tato vojna bola pre nich zlaty listok do EU. Obyvatelia Prahy su velmi radi za nich teda. :sweat_smile: