Kalendár F1 na rok 2022 je schválený, čaká nás rekordných 23 podujatí | Magazín F1 - F1online.sk

V posledných týždňoch sa intenzívne špekulovalo o podobe kalendára Formuly 1 pre sezónu 2022. Konečne je tomuto obdobiu koniec. Nový kalendár je oficiálny; na piatkovom zasadnutí ho odklepla Svetová motoristická rada FIA.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/45218/kalendar-f1-na-rok-2022-je-schvaleny-caka-nas-rekordnych-23-podujati

chýba mi tam portimao a istanbul

Dufam ze ta Australia vyjde konecne…tesim sa na nu o to viac ze je prerobena…konecne

Viem že Imola je náhrada za Čínu ale to je snáď zlý vtip že ju nechali v pôvodnom termíne. Chcú znižovať náklady a urobia to že sa z Austrálie pôjde do Európy ďalej do USA a potom naspäť do Európy. Prečo neposunuli Miami na termín Číny a Imolu nedali miesto Miami pred Španielsko?

1 Like

Ten kto zostavoval ten kalendár je čistý idiot.

1 Like

Preco? Dostal za to do vacku a pohoda jahoda

Asi ma nejaky z tych okruhov na dany termin ine plany.
Platia F1ke miliony, niet sa co divit a zmluvy tak isto nepustia.

Ok beriem že Amerika je obrovská krajina tak nech tam majú tie dve veľké ceny ale v Taliansku a ešte na nudnej Imole to trochu prehnali, stokrát viac by ma zaujímal pretek v Číne, Nemecku, Turecku, veď je toľko tratí :roll_eyes:.

Tí sú v pozícii náhradníkov.