K Audi sa má pripojiť aj Mike Krack, Binotto vraj lanári šéfa motorárov Ferrari | Magazín F1 - F1online.sk

Projekt Audi vo Formule 1 sa rozbieha, ale zjavne nie takou rýchlosťou, ako by si v Ingolstadte priali. Samotný generálny riaditeľ automobilky Gernot Döllner po prepustení Andreasa Seidla a Olivera Hoffmanna uviedol, že projekt potrebuje „rýchlosť F1“. Audi tak urobilo zásadný rez do štruktúry tímu a hlási podstatné zmeny vo vedení, ktoré však podľa spoľahlivých zdrojov nemajú byť posledné.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/165035/k-audi-sa-ma-pripojit-aj-mike-krack-binotto-vraj-lanari-sefa-motorarov-ferrari

Ferrari to až tak neovplyvní. AJ tak na 2026 pracuje Zimmerman https://www.gpblog.com/en/news/191798/ferrari-appoints-zimmermann-as-engine-project-boss.html

Fakt by som chcel mať aspoň polovicu tvojho optimizmu smerom k Ferrari a Leclercovi. Chápem, že už je to dlhá doba ale reálne Ferrari v 2026 vybuchne a Fred sa po 5 rokoch v kresle spakuje s celým ansáblom

1 Like

Ak pride Newey, moze este zamiesat karty. Skor by som sa bal o Leclerca v porovnani s novym kolgeom.

Môže prísť kto chce, ani Newey nedokázal so slabým Renaultom pod kaputou zázraky

1 Like

Ferrari vie stavať motory. Nie náhodou majú na 2026 obkličky vývoja EL časti, cez ich EV Hatchback.

1 Like

inak mi vysvetli jeden dôvod na čo by Ferrari potrebovalo stavať toto?
image

1 Like

Nejdem ti brať názor ani ťa presviedčať. Podebatujeme dakedy v marci 2026 po tom čo podľa mňa Mergel zdemoluje konkurenciu na prvých VC. Za seba ti viem povedať, že hneď ako sa bude dať na nich vsadím barák. Ferrari neverím absolútne s Neweym či bez neho

Preco prave Mercedes? Akoze nehejtujem, vsak buducnost nikto nepozna, len mi pride divne, preco by potom Lewis siel prec, tak ma zaujima, co vlastne hra do karat Mercedesu. A buduci sampion Russell? Sainz? Antonelli? Alebo že by Max? :smile:

Ferrari urcite vyvyja aj ine EV, takze na tento hatchback maju asi ine dovody.

odkedy Ferko robí rodinné hatchbacky? Geniálny nástroj ako skryť tajný vývoj PU na 2026. Každý bude riešiť, že to je hatchback a nie čo má pod kapotou

Odhalili jsme to tady. :+1:

Hii Tifosi odhalil vlastný tím. Nie je to iba konšpirácia, ale tak kto vie. Aj RB 17 začal sa vyvíjať 2 roky pred pravidlamní a má venturiho efekt. Na CZ/SK všetko zázračne odhalujeme

ked chces vyvyjat elektricku PU, nemusis robit hatchback a urcite robia aj ine EV.

ako vies, ze to je ferrari?

1 Like