Jos Verstappen vyzýva na upokojenie situácie: Max nemá rád takéto otázky | Magazín F1 - F1online.sk

Keď Jos Verstappen po Veľkej cene Bahrajnu zaútočil v médiách na Christiana Hornera, prichádzal Red Bull do Saudskej Arábie s vedomím vyhrotenej situácie a so zvedavými novinármi v pätách. Otec trojnásobného majstra sveta sa v Džidde nakoniec neukázal, keďže súťažil na rely v Belgicku. Aj tam si ho novinári našli, ale Jos už zjavne nebol v takej bojovej nálade.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/147150/jos-verstappen-vyzyva-na-upokojenie-situacie-max-nema-rad-taketo-otazky

Jos mi připomíná pyromana.
Nejdříve podpálí stodolu a pak volá hasiče.

1 Like

3 Likes

„Rozhodne tu prebieha určitý boj o moc. Uvidíme, nemôžem o tom povedať príliš veľa. Dúfam, že čoskoro bude opäť pokoj a budú sa môcť sústrediť na preteky, pretože o to predovšetkým ide. Táto situácia nie je dobrá,“ skonštatoval Jos Verstappen.
Takhle nějak vypadá schizofrenie :slightly_smiling_face:

1 Like

jo? a v ktorej casti toho skopirovaneho textu, prosim?

1 Like

Nebyl to Jos, který dával médiím prohlášení, že Horner musí odstoupit? Pak řekne o 3 týdny později, že tam probíhá určitě boj o moc, a že to není moc dobrý.
Nebo ti to přijde, že si to neodporuje v jeho chování?

boj o moc

skonstatovanie dosledkov boja o moc i guess

legal shit

PR kecy

5 Likes

No a? Já ti dal to, na co ses ptal, teda, že si odporuje ve svým chování. Btw, jak může vůbec něco vědět o mocenských bojích?

ja ti pisem,. ze v tom schizu nevidim

jos velmi dobre vie co kedy a komu hlavne moze a musi/nesmie povedat

odporucam si toto citat kludne aj viackrat

5 Likes

Navenek jsou velmi jednotní pro blaho týmu, no ve skutečnosti to je on nebo my :grimacing:

1 Like

Souhlasim. Josovi vadi ten bordel co je s Hornerem spojen. Kdo by se divil. At uz se stalo, cokoliv. Reagoval jak reagoval. Podle me spatne. Je to tata.

Max se vymezil a hotovo. Max vlastne reagoval az na hrozbu odchodu Marka. O svym tatovi snad akorat rekl, ze mu vdeci za karieru, nebo tak neco a ze to s nim tata mysli dobre ( prekvapive).

Rozhodne mi to co se deje na lince Jos, Horner, Marko, Max prijde celkem prirozeny. Dokazu si sebe jako otce predstavit zrovna tak. Horner v soucasnosti do RBR rozhodne klid neprinasi. Nicmene zda se, ze jeho pridana hodnota je podstatne vyssi, nez co se kolem nej deje. Alespon zatim.

A je celkem zvlastni ze Hamilton to vykresluje velmi podobne. Cas otcu se po vstupu synu do F1 minul.

A jak je videt, u kormidla Maxovi kariery v soucasne dobe jeho otec nestoji. Presne jak se domniva i Hamilton.

Ano, s tim souhlasim. To je pomerne trefne. Jenze tak uz to, mam takovej pocit, chlapy maji. Tak nejak bych rekl, ze to mame v DNA.

hele na druhu stranu ale, ten Jos tam robi Maxovi paseku v tom, ze sa bije do prs, ze vie co je prenho najlepsie, mi pride :smiley: jasne, ze ked sa borti domino vo farbach redbullu tak zastresuje synovi angazma co najlepsie, Hamilton zavrel za sebou dvere v Maranelle, takze Mercedes a rokovania boli jedina cesta, ono tie top teamy uz moc neostali ze jo :smiley:

mne slo skor o to, ze to su klasicke PR kecy a kazdy den do toho ajtak niekto rype a pitva sa v tom :smiley: asi nejaka uchylka idk

1 Like

Ví, ale strili se s tim do nohy, kdyby se k tomu nevyjadroval, tak udělá líp

on sa ale musi vyjadrit, je v HornyGate uz naveky angazovany

Jasny, ja to chapu. Souhlas.

Taky souhlasim s Hamiltonem. Jos uz nemluvi za Maxe. A Maxovi komentare jsou konzistentni. Jos v tom dela bordel, o tom zadna, ale schizofreni neni. Jen proste couva, protoze to ze to bylo pres caru, asi slysel z vice stran. A pravdepodobne i od Maxe.

2 Likes

No nevím, já si zrovna jako pavláčová klepna nepřipadám.
Asi máš na Jose jiný pohled.

Pavlacova klepna? Ta v tom postu je? Nevim jestli mame jinej nazor na Jose, ale evidentne pro nas dva slova a vety znamenaji neco jineho. Piseme kazdej jinou reci. No nechme toho.

Ten tvuj prvni post se mi v mem jazyce libil. Evidentne znamenal neco jineho. Jako bych nic nepsal. Omlouvam se.

Celý mediální humbuk vypukl v Holansku a tečku tomu nasadil Jos, když začal Hornera osočovat veřejně. A další mediální vlna taky přišla z Holanských médií.
Zmíněná dáma je prý taky Josovou souložnicí, takže vítr vane stále z jednoho směru.

Přitom samotný RB se celé věci téměř nevyjadřuje, ale klepy se šíří den co den.

1 Like

Normalne zacinam mat pocit, ze by bolo najlepsie rovno hned teraz zfleku Marka aj s Josom poslat do teplych krajin. Nech sa vycisti zrno od pliev co najskor, lebo toto uz nikdy nebude zdrava situacia. A nech sa Max sam rozhodne, ci chce este nejaky ten rok zbierat tituly, alebo tuto vymozenost prenecha inemu pilotovi. Zaujemcov (aj takych, ktori by ho vedeli plnohodnotne nahradit v pozicii jednotky) je dost.

4 Likes