Jones o uprednostňovaní Norrisa: To sa hovorí zakaždým a je to nezmysel | Magazín F1 - F1online.sk

Majú piloti McLarenu rovnaký status a techniku? Stajňa z Wokingu premenila rovnocennosť pilotov na svoju internú politiku a všemožne sa pokúšala napraviť akúkoľvek krivdu, či už skutočnú, alebo domnelú. Zašlo to až tak ďaleko, že sa proti tomu vzbúrili aj fanúšikovia britskej stajne.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/220205/jones-o-uprednostnovani-norrisa-to-sa-hovori-zakazdym-a-je-to-nezmysel

Sú to experti spoza klávesníc s ich názormi na najrôznejšie témy. Polovica z nich by nerozoznala zadok auta od predku, ale môžu slobodne rozdávať rady druhým na internete bez ohľadu na to, či sa ich niekto pýtal, alebo nie.

Mário svatá, tesať do kameňa. Krásny popis celej vymyslenej kauzy, otravne sa tiahnucej už od pustenia Norrisa v Monze. Našťastie, dominantné výkony Landa v posledných týždňoch už aj tunajším diskutujúcim viac-menej zavreli h…

1 Like

Pol roka ladili auto aby tak, aby vrátili úsmev angličanovej tváričke a jeho tatkovi sponzorovi. Akurát to vyladili tak že je Piastri už aj za Ferrari s Mercedesom nielen za Norrisom. A áno, majú rovnmaké autá akurát a štýl Redbullu, zaujímavé že Redbull s Verstappenom koli tomu dostávajú nakládačku a Piastri je odrazu labilný :+1:.

Praveze uplna blbost a tento rozhovor ukazuje, ze clovek moze byt majster sveta F1 a popri tom nechapat, ako to v F1 chodi.

Ak si Jones mysli, ze Schumacher nebol uprednostnovany v Bennetone a Ferrari, Alonso v Renaulte, Hamilton v McLarene a Mercedese, Vettel v RBR a Verstappen takisto, tak to len ukazuje aky je hlupy. Smeje sa z “klavesnicovych odbornikov” a pritom je na tom horsie ako oni.

3 Likes

Kdepak … tady těch konspirátorů zase bude! Je to až směšné, ale není myslím pravda že to odradilo velké množství fanoušků McLarenu, ti to vše chápou … nanejvýš to odradilo zaslepené fanoušky Piastriho, což je vcelku logické! Co hejtů na soc. sítích jsem četl a většina je od lidí z Austrálie. A je to divným zoůsobem logické - McLaren ¨"zrušil milovaného Ricciho a ted dokonce sabotuje Piastriho na úkor miláčka Landa"!!! Jak ohavné! :rofl: