Johnny Herbert čelil po austrálskom verdikte vyhrážkam smrťou | Magazín F1 - F1online.sk

Fanatici z radov divákov opäť povyliezali zo svojich brlohov. Po pretekoch v Austrálii ich “stretol” Johnny Herbert, ktorý spolurozhodoval o treste pre Fernanda Alonsa. V tej chvíli však ešte netušil, že sa mu za verdikt začnú ľudia vyhrážať smrťou.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/151557/johnny-herbert-celil-po-australskom-verdikte-vyhrazkam-smrtou

priznajte sa chlapci, kto ste bol na VC australie? :grin:

Dost podobné to bylu i tu :stuck_out_tongue:

1 Like

Kdyby FIA byla otevřená, měla transparentní rozhodování, měřila všem stejně, a měla přísný metr, tak by se to nikdy nestalo.

Samozřejmě je to hnus a nemělo by se to dít.
Pouze sklízí to, co si sama zasela.

Pokud by FIA byla živnostník, tak si nevydělá ani korunu.

1 Like

tak FIA moze za to, ze ludom kuruje na palice? :smiley:

6 Likes

Tak proto teď FIA neudělila Alonsovi trest za vybržďování. :grin:

1 Like

No jasně že je. Jejich rozhodování je tragické.
Byla to poslední kapka.

Kdyby byla skvělá, tak kvůli jedny věci nevyhrozujou smrti.

1 Like

fanusikovia vyhrozovali smrtou lebo su obmedzeni na duchu.

9 Likes

Ale prosím Tě… Spokojenost s rozhodováním není nikdy v žádném sportu, protože rozhodují lidi a úplná objektivita tak nemůže být. Jenom se potom ukazuje rozdíl mezi normálními fanoušky a bezmozkózními fanatiky, kteří jsou schopni začít někoho stalkovat, v horším případě včetně vyhrožování smrtí.

10 Likes

Máš pravdu, piskaji to všude špatně…
Fotbal nebo hokej je ještě horší.
Opravdu smutná úroveň rozhodčích.

1 Like

tak pride ti okej ked nesi spokojny s verdiktom, ist vyhrozovat tomu, co verdikt udelil, ked si fanusik? :smiley:

2 Likes

Takže máš problém s tím, jaký ma Puff názor?

Když ona určitá nedokonalost ve všech oblastech tak trochu patří k životu, rozhodování ve sportu nevyjímaje. Myslím, že pokud bychom se setkávali všude jenom s dokonalostí, tak nám brzo hrábne :smile: .

1 Like

neni prave ta nedokonalost to, co nas odlisuje od strojov?

Od některých strojů :smile: .

1 Like

Nekdo moralne selhava. Projektuje si svoje predstavy o spravedlnosti a pravde do souteze. A kdyz to nedopadne podle jeho predstav jsou na vine ti co rozhoduji.

At uz komisari, nebo rozhodci.

Kazdy jedinec ma nejaky nazor na pravidla. Jenze tihle lide maji jasny nazor. Je to tak a tak a musi se rozhodnout takhle. A pokud to tak nedopadne, je to duvod pro utok.

Zabit, zmrzacit. A kdo za to muze? No ja prece ne, ja mel pravdu. Chyba je na strane komisaru/rozhodcich. Argumenty ostatnich me nezajimaji. Svet je cernobili.

Kdo nechape moji pravdu, je v lepsim pripade hlupak, v horsim ten co si zaslouzi smrt.

A pokud nekdo udela neco spatneho, ale souzni to s mym nazorem, tak co napisu?

No preci tohle:

No a tak jsem to pekne zaonacil. Preci jsem jasne napsal ze je to hnus. Ale taky jsem hezky napsal, kdo za ten hnus muze. Ne ten, kdo ten hnus provadi, ale ten kdo rozhoduje. To je preci jasne.

No a takhle si ti udajne “slusni” hezky omluvi i to, ze je pro ne akceptovatelne, kdyz nekdo ublizi nekomu, koho oni nemaji radi. Ano, ten cin je spatny, ale kdo za to muze? No preci on.

Me to zni tak nejak rusky. Vam ne?

3 Likes

No mam posledni dobou pocit ze stroje se nam milovymi kroky priblizuji. Jsou porad lidstejsi a lidstejsi. Protoze napriklad infotainment v mem aute je uz na takove urovni, ze musi mit lidskou mysl. Akorat ze de… mentni.

pozri si toto

Diky znam, znam. :grin:. Cetl jsem i puvodni mangu. Tahle anime verze je perfektni. Bohuzel film se Scarlett se nepovedl. Chapu ze ji nemohli zobrazit v rouse Evine, ale to se snad dalo nejak vyresit. Ale to co ji navlikli, to byl des.

1 Like

i see you are a man of culture as well :+1:

ja tu seriu milujem a kazdy rok si davam povinnu jazdu, povodneho GitS, dvojky, tych doplnovych filmov, serialu a aj filmu so Scralett, mne tam nevadi, ma tam pekny celotelovy oblecek :grin: co mi vsak na tom hranom filme vadi, je ze pozliepali zo vsetkych gits filmov co mohli a spravili z toho jeden

1 Like