Jedny preteky musíme vyhrať, uvedomuje si Marko | Magazín F1 - F1online.sk

je mi uplne ukradnuty. to, ze tomu nerozumie len podporuje pravdivost mojho komentara, ze nebude nejostrejsi tuzka.

Ako podotýkaš, na to sa žiaľ nehrá… Stále však som verný myšlienke, že jazdecký titul bude oslavovať Max.

Mistni multinickove nuly co hejtujou a zaroven sazi na wins Hamiltona a Mercedesu, co vy budete delat kdyz to vyhraje Verstappen, ublijete se tady a uhejtujete k smrti…

1 Like

Mercedes chcel povodne do timu Heidfelda. Takze podla tvojej logiky bol Heidfeld lepsi alebo aspon rovnako dobry ako Hamilton?

1 Like

Dúfam, že sa tvoja myšlienka vyplní. Za mňa nech už teda získa titul radšej Maxo ako Ham. Uvidíme.

1 Like

Možno nám v Abu Dhabí zaprší a Hamiltonovi bude výkon jeho motora k ničomu :upside_down_face: :upside_down_face: :upside_down_face:

2 Likes

no jedine.

Čistý leják, niet o čom

1 Like

To nie je “hejt” len pesimistický pohľad na veľmi pravdepodobný scenár :smiley: .
Ja tomu neverím, že to bude inak ale rešpektujem zanietenie a optimizmus ľudí, ako je napríklad PerryKAT :slight_smile:

Nejlepsi je jak furt nekomu nadavaji do trollu, jejich zivot v depresi bych nechtel.