Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

to ze mas jeden semester v Brne na VS z teba robi lepsieho cloveka, mas pravdu :+1:

Já mám jeden semestr v Brně na VS? :open_mouth:

podla mna ani to nie, ale papier znesie

Tvoje škatulkování, kde svět je jen o dvou stranách mne nebaví. Neschvaluji žádné zabijení, znásilňování ani jiné akty násilí. S Gazou to tu vytahuji na tebe, ne protože bych to téma zhlečoval, ale protože tvoje hyperobla nebyla na místě, to nemá se situací v Gaze nic společného. Jinak jestli se chceš dozvědět o Palestincké problematice více, doporučuji nastudovat už z dob 473 před naším letopočtem, ne za poslední století.

Zaslepení fanoušci RedBullu klid, tohle už je s Adrianem oficiální :smile: A ano, Horner tam je pořád a Jos na to opět upozorňuje. Další bomby přicházejí :shushing_face:

1 Like

No, tak tvůj papír asi jo, ale to jsou info, o kterých ani já nevím :slight_smile:

uz ma nebavis, idem si dat latte ako spravny lattent :+1:

1 Like

Ešte aby nie. Iba hlupáka by rozhodil názor starého stroskotaného gamblera s exekúciami alebo asociálneho rodinného príživníka, ktorý je za zm.rda na každom czsk f1 fóre. :sweat_smile:

3 Likes

Jestli má nějaký semestr, to nevím, ale jeho učitelka češtiny ze základní školy si musí rvát vlasy z hlavy (“palestincký, smýšlící…”). O argumentu, kdy válečné zločiny Netanjahuova režimu mají omlouvat starověké dějiny (asyrské a babylonské zajetí nebo Vespasianovo potlačení povstání v Judeji nebo co všechno má ten kluk na mysli), raději ani mluvit nebudu.

4 Likes

Teď by ještě mohl z RB odejít Emil, aby se uvolnilo v RB místo pro Gaslyho.

3 Likes

prosimta radsej sa s nim ani do diskusii o svete nepustaj, lebo jemu nejde o ziadnu diskusiu nikdy s umyslom sa nieco dozvediet, ci si vymenit pohlady na situaciu

hogarovi ide vzdy len o to ta zosmiesnit, ukazat ze si horsi a teda on je lepsi ako ty, a zial aj situs mu v tom pomaha ked tu lustruje stare vlakna len aby ziskal dva lajky na post

uprimne s hogarom sa uz moc neda bavit o nicom na fore, ostal mu len bob a jeho traja kamosi (je to skoda, ale dalo sa to cakat)

4 Likes

3 Likes

BTW, would be nice. :wink: Nakonec by se tam Pierre dostal. :slightly_smiling_face: Jen při jeho štěstí aby to opravdu nebylo s tím, že Powertrains se nepovedl. :wink:

1 Like

Emil prý určitě z RedBullu nikam neodejde, a už vůbec ne do Mercedesu :grin:

2 Likes

klasika, jak jinak, že?

1 Like

Škoda, sa na to nedá staviť, stávkovanie je jeho vášeň. :joy:

4 Likes

Není to náhodou Emilová Piquetka?
To by už měl Gasly po Oconové holce druhý zářez. :grin:

a kde píšu o tom, že se má něco omlouvat? opravdu nechápeš základní logiku tohoto problému?

1 Like

To není, ale někde to na mě vyskočilo, zdá se sympatická. :grin:

2 Likes

obrazek

tady ti tři jo? no tak to snad radši ani ne

1 Like