Jj pozmenili to, plus posledne pokusy sli este extra pripravne kolo (neviem ci to planuju robit aj na VC), co tiez pomaha. V kombinacii s uz 8 dnami testovania, to uz vyzera lepsie, no taketo procedury a starty su na kralovnu motorsportu hanba, no mozno to bude aspon zaujimava premenna a bezpecnost by mala byt dostatocna, uvidime ![]()
Oznámení, že Hasiči jsou připravení a startovní procedůra může začít? ![]()
No myslím si, že se FIA ještě zapotí, než všechno vyladí.
To jenom na testech testují všechny systémy.
Vždy dají žlutou vlajku, VSC, RF. Pak vždycky aborted start a pak normální.
Hej, to viem, ale na F1TV vraveli, ze akoby az 2 pripravne kola tiez pomahaju lepsie odstartovat… Ja stale nechapem, preco sa nestartuje hned s plnym vykonom (vratane elektro), ak som teda tuto info zachytil spravne.